Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yapayalnız e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yapayalnız PDF EPUB


Chaboute

Yapayalnız - Chaboute pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Chaboute
DOSYA BOYUTU 11,89
TARİH 2019-09-20
ISBN 9750527319
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kimsenin uğramadığı bir deniz fenerinde, neredeyse hiçbir şey yapmadan yaşayan, çirkin olduğu düşünüldüğü için insan içine çıkarılmamış bir münzevi… Adı “Yapayalnız”dan başka ne olabilirdi ki? Bir geçmiş zaman karanlığı bu, tedirgin edici bir yeknesaklık, içselleştirilmiş bir dışlanmışlık… Chabouté’nin benzersiz çizgileri ve gizemli hikâyesi: Yapayalnız hüzün dolu bir rüya gibi.

...ün doğru yazılışı vatandaşlar tarafından araştırılıyor ... Habertürk: Yapayalnız TDK: Yapayalnız Bitişik mi Yazılır? Yapa Yalnız... ... . TDK sitesinde sözlükte arama yaparak doğru yazım şeklini bulduk. İşte "Yapayalnız" TDK yazım kurallarına göre doğru yazım şekli... Yanında hiç kimse ya da hiçbir şey bulunmayan (bulunmayarak), tek başına anlamına gelir. Bu kelime genellikle yapa yalnız şeklinde yanlış yazılmaktadır. Doğru kullanımı yapayalnız şeklinde olmalıdır. Fakat doğru yazımı "yapayalnız" olmalıdır. Yapayalnız sö ... Yapayalnız - Ekşi Sözlük ... . Fakat doğru yazımı "yapayalnız" olmalıdır. Yapayalnız sözcüğünün kullanımına verilebilecek diğer örnekler: Ne sen varsın yanımda ne de bir kitabım, şu dünyada yapyalnız kaldım. ben hep sevdim düşünmedim sevdim dostlarım da oldu düşmanlarım da -günahlarım da oldu sevaplarım da-. ama sorsanız ...