Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi PDF EPUB


Jim Powell

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi - Jim Powell pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jim Powell
DOSYA BOYUTU 10,34
TARİH 2019-08-29
ISBN 6059218573
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce sistemidir ve meditasyon sanatıyla o kadar derinden iç içedir ki ikisini birbirinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Jim Powell; Hindistan, Çin, Tibet ve Japonya’nın ana felsefelerini herkesin anlayacağı şekilde dile getirmektedir. Buda, Konfüçyüs, Lao Tzu, Dogen gibi isimlerin anlayışlarıyla ilgili anlatımlar da derinlemesine aydınlatıcıdır. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

...ir yelpazeye hitap etmektedir. Ana Sayfa ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi | bkmkitap.com ... . Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Yeni başlayanlar için doğu felsefesi. Barkod 9786059218573. Stok Durumu TÜKENDİ. Tuti Kitap'ın Başlangıç Serisi'nin dördüncü kitabı "Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi" günümüzde en çok merak edilen konuların başında gelen Uzakdoğu'nun kapılarını aralıyor. Tuti Kitap'ın Başlangıç Serisi'nin dördüncü kitabı "Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi" meraklılarına ulaşıyor! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını... 24 TL. Yeni Başlayanlar İçin Doğ ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi | bkmkitap.com ... ... 24 TL. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi-Tuti Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ve Oyun Gereçleri YGS Eğitime Yardımcı Kitaplar YGS - LYS Eğlence-Mizah YKS - TYT Ekonomi Felsefe Fıkra Fıkra-Eğlence-Oyun Gençlik Kitapları... kitaphanen.com´da uygun fiyata Tuti Kitap markalı Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi 9786059218573 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 24 TL. Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce... Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Yorumları (0 yorum). 24 TL. Joe Lee tarafından...