Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi PDF EPUB


Jim Powell

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi - Jim Powell pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jim Powell
DOSYA BOYUTU 5,39
TARİH 2019-08-29
ISBN 6059218573
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce sistemidir ve meditasyon sanatıyla o kadar derinden iç içedir ki ikisini birbirinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Jim Powell; Hindistan, Çin, Tibet ve Japonya’nın ana felsefelerini herkesin anlayacağı şekilde dile getirmektedir. Buda, Konfüçyüs, Lao Tzu, Dogen gibi isimlerin anlayışlarıyla ilgili anlatımlar da derinlemesine aydınlatıcıdır. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

...l. Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi | bkmkitap.com ... ... Felsefe-Düşünce. Doğu Felsefesi. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. 30,00 TL. Sepete Ekle. Üye Girişi Yeni Üyelik Oluştur. E-Posta Adresi. Şifre. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Jim Powell tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Pdf Oku isimli 184 sayfadan oluşan kitap; TUTİ KİTAP yayınevinin 29/8/ ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi | bkmkitap.com ... . Jim Powell tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Pdf Oku isimli 184 sayfadan oluşan kitap; TUTİ KİTAP yayınevinin 29/8/2019 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Tüm bu önemli felsefeleri anl...