Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zaman Yolcusuna Söylenecekler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zaman Yolcusuna Söylenecekler PDF EPUB


Yaşar Değirmenci

Zaman Yolcusuna Söylenecekler - Yaşar Değirmenci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Değirmenci
DOSYA BOYUTU 3,18
TARİH 2020-02-18
ISBN 6057689535
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanlarıdoğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir.İlim ve teknikle insan ne yaparsa yapsın, neyi bulursa bulsun, hangi aleti ortaya koyarsa koysun; yine de zamanın, hayatın ve ölümün sırrını ilahi hakikatlerde arayacak ve orada bulmaya çalışacaktır.Takvimin, saatin icadı ve kullanılmasının esas sebeplerinden biri de zamanı değerlendirmektir. İnsanın saadeti, zamanı yönetmesiyle; felaketi ise kaybetmesiyle ilgilidir.

...cusuna Söylenecekler yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Zaman Yolcusuna Söylenecekler kitabına benzeyen kitaplar ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler - Yaşar Değirmenci ... . Yaşar Değirmenci. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. Yaşar Değirmenci. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yo ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler ... . Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Ürün Sepetinize Eklendi! Zaman Yolcusuna Söylenecekle...