Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Modern Strateji e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Modern Strateji PDF EPUB


Colin S. Gray

Modern Strateji - Colin S. Gray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Colin S. Gray
DOSYA BOYUTU 12,44
TARİH 2008-05-12
ISBN 9944212427
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Stratejinin takip ettiği yol ve sürekli dinamik sonuçları üzerine bir bakış açısı olarak bu kitap, modern stratejiye aşırı iddialı kesin bir rehber gibi sunulmamıştır; yine de okur daha iyi strateji “yapabilsin” diye iyi bir “yemek kitabı” niteliğindedir. Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu metnin esası, daha çok, benim aykırı demeyelim ama alışılmışın dışında bir strateji düşünürü olarak, kariyerimin yansımasıdır. Bunu, “savunma entelektüeli” şeklinde tanımlayabilirim ancak İngiliz bir yazar-çizerin bu kavramla her yönüyle kolayca başa çıkması mümkün değildir.Bu kitap, entelektüel bir otobiyografi değildir ancak benim açımdan 30 yıllık kariyerimde seçmiş olduğum bu âlimane ilgiyi anlama konusunda, paylaşma gayretimin bir ifadesidir. Bu kitap modern stratejiyi tarihe uygun bir şekilde sunma iddiasında olmayıp, konuya yaklaşım yolları önermektedir.

...mbayı ırak a atabiliyim mesela Bulduğum oyun ... Modern Strateji̇ ... ... ...strateji oyunuydu bunun gibi başka oyunlar da var mı güzel olan evet tavsiyelerinizi bekliyorum.. Warhammer 40.000 Collection'ı oyna derim modern zamanında ilerisinde 41.milenyumda geçiyor Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu kitap modern stratejiyi tarihe uygun bir şekilde sunma iddiasında olmayıp, konuya yaklaşım yolları önermektedir. Amerikan stratejisinin evriminden, devrimci s ... Modern Strateji Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Amerikan stratejisinin evriminden, devrimci savaşın modern dünyada ortaya çıkışı gibi örnekleri de dahil ederek. Strateji kuram ve deneyimin etkilerinin, kuşaklar boyunca izi sürülüyor. 108 TL. Amerikan stratejisinin evriminden, devrimci savaşın modern dünyada ortaya çıkışı gibi örnekleride dahil ederek. Strateji kuram ve deneyimin etkilerinin, kuşaklar boyunca izi sürülüyor. Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu kitap modern stratejiyi tarihe uygun bir şekilde sunma iddiasında olmayıp konuya yaklaşım yolları önermektedir. Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu kitap modern stratejiyi tarihe uygun bir şekilde sunma iddiasında olmayıp, konuya yaklaşım yolları önermektedir. Birliği´nde savaşa İlişkin üretilen teori ve stratejileri İrdeliyor. Modern Stratejinin Ustaları, Özellikle son iki yüzyılın savaş stratejilerini gözden geçirerek, uluslararası güç dinamiklerini çözümlüyor ve zatere... Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu kitap modern stratejiyi tarihe uygun bir şekilde sunma iddiasında olmayıp, konuya yaklaşım yolları önermektedir. modern strateji - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. %16. Osmanlı'da Modern Öğretim, Strateji, Yöntem ve Teknikleri. Güray Kırpık. Gazi Kitabevi. Modern Strateji. Kitaptaki makaleler, savaşın beş yüzyılı geçen zaman aralığındaki stratejik karakterini, politik ve toplumsal işlevini inceliyor. Konuların çeşitliliği ve geniş bakış açısı... Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu metnin esası, daha çok, benim aykırı demeyelim ama alışılmışın dışında bir strateji düşünürü olarak... 10.50 €. ...bir bakış açısı olarak bu kitap, modern stratejiye aşırı iddialı kesin bir rehber gibi sunulmamıştır; yine de okur daha iyi strateji "yapabilsin" diye iyi bir "yemek kitabı" niteliğindedir. Go! Modern Strateji. Home. Gallery. https://www.abebooks.co.uk/9789755536392/Modern-Strateji-Peter-Paret-9755536396/plp. Peter Paret. Kitaptaki makaleler, savaşın beş yüzyılı geçen zaman aralığındaki stratejik karakterini, politik ve toplumsal işlevini inceliyor. Açıkçası amacım okurun modern stratejiyi daha iyi anlamasına yardımcı olmaktır. Bu kitap modern stratejiyi tarihe...