Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı PDF EPUB


Mehmet Ümütli

2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı - Mehmet Ümütli pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Ümütli
DOSYA BOYUTU 11,39
TARİH 2020-01-18
ISBN 6056815959
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

NEDENel-İhkâm?DEĞERLİ ADAYLARIMIZ... Diyanet İşleri Başkanlığımız son yıllarda yapmış olduğu sınavlarla mensubu bulunan ve toplumu din konusunda aydınlatmaya çalışan din görevlilerinin ve bu vazifeye aday olacakların bilgi seviyelerini artırmayı ve buna paralel olarak topluma daha sağlıklı dini bilgi sunmayı hedeflemektedir. Bu bakımdan kurum içi görevlendirmeler ve yer değişikliği için yapılan Mesleki Bilgi Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) büyük önem arz etmektedir. Öte yandan içinde bulunduğumuz bilgi çağında doğru bilgiye sağlam kanaldan ulaşma da büyük önem arz etmektedir. Zira öğrendiğimiz bilginin inancımız olduğunu düşünürsek konunun ciddiyeti ve her kaynaktan alınmayacak kadar yüce olduğu ortaya çıkmaktadır. MBSTS EL-İHKÂM KİTABI, bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkmıştır. Zira bu alanda yapılmış olan çalışmalar, hem sadra şifa olmamakta hem de konunun uzmanları tarafından hazırlanmadığı için en kutsal alan olan dinî bilgi sahasında tabiri caizse bilgi kirliliğine sebep olmaktadırlar. Yazanlarının kim oldukları bilinmeyen, beklide hayatında hiç mihraba geçmemiş insanlar tarafından hazırlandığı düşünülen çalışmalar bunlardan sayılabilir. Bununla birlikte alanda uzmanlığı olmayan kimi din görevlisi arkadaşların tenkîh ve tahkîk etmeden sağdan soldan aldıkları malumat ile kitap çıkarıyor olması da içler acısı bir durumdur. Sınava girecek olan adaylarımıza tavsiyemiz bu nitelikteki yazarların ve yayınevlerinin bilgi kirliliğine sebep olan kitaplarına itibar etmemeleridir. MBSTS el-İhkâm KİTABININ BELİRGİN ÖZELLİKLERİŸAdından da anlaşıldığı gibi en sağlam ve en güvenilir konu anlatımına sahiptir.ŸAlanında en detaylı konu anlatımına sahiptir.ŸKonu anlatımında önemli noktalar koyulaştırılarak algıda seçicilik sağlanmıştır.ŸKonu içinde verilen bilgi notlarıyla püf noktalar belirtilmiştir.ŸEn önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır.NASIL ÇALIŞMALIYIZ?ŸÖncelikle bütün sınavlarda olduğu gibi MBSTS’de de başarılı olmanın tek yolu planlı bir çalışmadan geçmektedir.ŸKonu anlatımı mutlaka not alınarak veya altı çizilerek çalışılmalıdır. ŸÖnemli hususlar ezberlenmelidir.ŸKonular veya kavramlar arasında bağlantı bulunması halinde, daha fazla dikkat edilmeli, analiz ve sentezleme yöntemi kullanılmalıdır.ŸKonu anlatımları sonunda yer alan testlerden yanlış cevapladığınız olması halinde ilgili konu tekrar gözden geçirilmelidir. Çalışmamızda büyük bir gayret sarf ettik ancak yine de gözden kaçan eksiklerimiz ve hatalarımız olmuş ise şimdiden özür dileriz. Gayret bizden, Başarı ise yalnızca Yüce Allah’tandır.

... İhkam Kitabı, bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkmıştır ... 2020 El İhkam, Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Hazırlık Kitabı ... . püf noktalar belirtilmiştir.  En önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. Mehmet Ümütli tarafından kaleme alınan 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı 647 sayfadan oluşan kitap; YEDİBEYZA YAYINLARI yayınevinin 18/1/2020 Cumartesi tarihinde ve 1... ...MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Ki ... DDY 2020 MBSTS El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı ... ... ...MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı Diyanet İşleri Bilgi Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) büyük önem arz etmektedir. MBSTS El İhkam Kitabı, bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkmıştır. Detaylı konu anlatımı ve soru bankası kitabı olarak hazırladık. Metinler içinde verilen bilgileri, ilk bakışta görebilmeniz için; - DİKKAT! MBSTS El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı Yedibeyza Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. En önemlisi MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. Yeterli Olur mu? -2020 DHBT tafsilat Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı, konu anlatımı olarak yeterli bir çalışmadır. Yedibeyza Yayınları MBSTS El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. ...belirtilmiştir.  En önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. 2020 DHBT Tafsilat Detaylı Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. Mehmet Ümütli. ...MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. 2020 DHBT Tafsilat Detaylı Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. Mehmet Ümütli. Yedi Beyza Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/diyanet-isleri-baskanligi-mbsts-2020-el-ihkam-konu-anlatimli-hazirlik-kitabi. 2020 Mbsts Hazırlık Kitabı - Konu Anlatımlı - Mehmet Ümütli 385691357990. Yayınevi: Yedi Beyza Yayınları. Ayrıntılar. 2020 MBSTS EL-İHKAM Konu Anlatımlı HAZIRLIK KİTABI. ...püf noktalar belirtilmiştir.  En önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. 2020 DHBT Tafsilat Detaylı Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. ...MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. Mesleki Bilgi Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) büy...