Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Kadının Yaşamından 24 Saat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Kadının Yaşamından 24 Saat PDF EPUB


Stefan Zweig

Bir Kadının Yaşamından 24 Saat - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 9,29
TARİH 2020-04-02
ISBN 6057672568
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bütün yalnızlar gibi özgür ve bütün özgürler gibi yalnızız.” Savaşın doğurduğu ve yaşamına son vermesine neden olduğu usta kalem Stefan Zweig, 1927 yılında yazdığı Bir Kadının Yaşamından 24 Saat adlı hikâyesinde, sıradan ve tekdüze bir hayatın kırılganlığını işliyor. Evli, çocuklu ve saygın bir kadın olan Henriette, kaldığı otelde sadece birkaç gün önce tanışmış olduğu bir Fransız’la birlikte kaçmaya karar verir. Olayın yarattığı spekülasyon ve kınama dolu sohbetler, otel sakinlerinden Bayan C.’nin de uzun zaman önce başından geçen bir hikayenin ilk defa dile getirilmesine zemin hazırlayacaktır. İlk cümleden itibaren insanı içine çeken bu hikâyede tutkuyu, hayal kırıklığını, ümidi, ümitsizliği, yüzleşmeyi ve daha nice hissi yaşatırken Zweig, okura içten içe şu soruyu sordurur: “O kadının yerinde ben olsaydım, ne yapardım?”

...ın Yaşamından 24 Saat kitabındaki öykü; bin dokuz yüzlü yılların başlarında Fransız Rivierası kıyısında farklı milletten burjuvazi sınıfına mensup insanların konakladığı küçük bir ... Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Özet - Stefan Zweig ... ... ...öyküler de ilgimi çeker hep. bir kadının yaşamından 24 saat bu açıdan çok etkileyici. psikolojik öykü olduğundan sıkıcı eğer bir kadınsa yaşayan; yaşanan yirmi dört saat, hissedilen bir ömür sürer... ...sığdırıldığı Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat yaklaşık 1-1 buçuk saatte bitirebileceğiniz bir kitap. Özetle; bir kadının merhametle başlayan , aşk ile devam edip hüsranla s ... Bir Kadının Yaşamından 24 Saat Özet - Eodev.com ... ... ...sığdırıldığı Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat yaklaşık 1-1 buçuk saatte bitirebileceğiniz bir kitap. Özetle; bir kadının merhametle başlayan , aşk ile devam edip hüsranla sonuçlanan 24 saati. Bu yazıda başlıktan da anlayacağınız üzere, Stefan Zweig' ın Bir Kadının Yaşamından 24...