Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi PDF EPUB


Ahmet Karataş

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi - Ahmet Karataş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Karataş
DOSYA BOYUTU 8,51
TARİH 2019-08-15
ISBN 6051692579
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Genç Marangoz, gençleri ve çocukları ahşapla uğraşmaya davet ediyor. Onları ellerine bel­ki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; keserek, yapıştırarak, monte ederek, dahası işleyerek ahşaba hayat vermeye davet ediyor. Tecrübenin rehberli­ğinde el emeğiyle yoğurulmuş ve estetikle taçlandırılmış oyuncaklar ve objeler üretmeye davet ediyor.Beceri temelli eğitim anlayışıyla yola çıkan Genç Marangoz’un hedefleri arasında çocuk­ları matematik okuryazarlığı, yönerge okuryazarlığı, gözlem, deneme ve yeni fikirler or­taya koyup fikirlerini hayata geçirme gibi konularda desteklemek de bulunuyor.Büyük bir titizlikle hazırlanan araç gereç listeleri, yönergeler ve çizimler sayesinde çok basamaklı işlemleri karmaşadan uzak, kolay anlaşılır ve uygulanır hâle getiren bu kitap, eğitimcilerin de ilgisini çekecek.Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı.

...rataş, Dursun Sunar. Genç Marangoz, gençleri ve çocukları ahşapla uğraşmaya davet ediyor ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi - Ahmet Karataş ... . Onları ellerine belki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; keserek... ve uygulanır hâle getiren bu kitap eğitimcilerin de ilgisini çekecek.Marangoz adaylarının yeni rehberi onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı. Epub veya pdf formatta Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden sizlere Ahmet Karataş tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Çocuk ve ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi - Ahmet Karataş ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi. Ahmet Karataş, Dursun Sunar / Edam Yayınları....