Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anneler-Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler /Gülümseyin Öyküleri Önemseyin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anneler-Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler /Gülümseyin Öyküleri Önemseyin PDF EPUB


Ahmet Çağlayan

Anneler-Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler /Gülümseyin Öyküleri Önemseyin - Ahmet Çağlayan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Çağlayan
DOSYA BOYUTU 8,39
TARİH 2004-09-20
ISBN 9756628855
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir Gül'ün HikayesiHer şey bir tohumun toprağa düşmesiyle başladı.Tohum, beraberinde bir avuçtan salınan bahçıvanın yüreğini de gömdü toğrağa.Baştan başa sabır yüklü bir yürek.Toprak kadim misafirine bağrını açtı.Ve yağmur...Göklerden haber getiren yağmur tüm serinliğini verdi tohuma.Azap saçan sıcağa inat, kana kana içti yağmuru tohum."Bey'" dedi bahçıvanın karısı."Herkes buğday eker tarlasına, sen gül.Bilmez misin, bu mübarek ne ekmek olur, ne katık!"Kaynayan çorbaya baktı bahçıvan."Her şeyi veren O'dur!" dedi."Ama hikmeti de aramak lazım gelir"Gözleri gül filizlerindeydi bahçıvanın."Sabır!" dedi bahçıvan," Sabır, ancak sabır büyütür bir gülü."ve sabır meyvesini verdi.Tohumlar utangaç birer kumru gibi goncaydılar şimdi.Şehri dolduran ölgün başakların arasında bir gülistan vardı artık.Her karışı güle dolu bir tarla.Gece, ilk kez gördüğü bu güzelliği örtmekten utandı.Gülle başladı bu hikaye, gülle sonlansın.Sabrettikçe bahçıvanlar, güller var olsun.

...retmenler - öğrenciler gülümseyin öyküleri önemseyin ... Gülümseyin Öyküleri Önemseyin Anneler Babalar Öğretmenler... ... . Toplumun her kesiminin yaşantılarını, güzelliklerini, davranışlarını bir eğitimci gözü ile analiz edip, zihinlerde ve gönüllerde geniş düşünme ufkunu oluşturan bu öykülerin; tüm aileler, öğrenciler ve... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Anneler-Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler /gülümseyin Öyküleri Önemseyin. Yazar. Ahmet Çağlayan. Anneler-Babalar-Öğretmenler-Ö ... Anneler-Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler /Gülümseyin Öyküleri... ... . Yazar. Ahmet Çağlayan. Anneler-Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler /Gülümseyin Öyküleri Önemseyin kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ahmet Çağlayan kitapları ve AĞAÇ KİTABEVİ YAYINLARI 2004 baskısı... Gülümseyin Öyküleri Önemseyin; Anne Babalar-Öğretmenler-Öğrenciler. 5,0 (0 Yorum). Marka Ağaç Kitabevi Yayınları. Gülümseyin Öyküle...