Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma UyanışYeni Dünya Düzeni e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

UyanışYeni Dünya Düzeni PDF EPUB


Aydın Bolat

UyanışYeni Dünya Düzeni - Aydın Bolat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aydın Bolat
DOSYA BOYUTU 9,72
TARİH 2016-12-02
ISBN 6055386290
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yeni Dünya Düzeni: Uyanış kitabı; 2011-2016 yıllarında 1. ve 2. dünya savaşlarıyla oluşan dünya düzeni, küresel statüko, uluslararası sistem yani eski dünya hegemonyasını sorguluyor. İnsanlık, adalet, barış, özgürlük, demokrasi ve güvenlik için yeni bir dünya düzeni öneriyor. Köhnemiş BM yapısını, beş ülkenin hegemonyasına bırakılmış yeryüzünün sorunlarını, acılarını, feryatlarını, isyanlarını, özgürlük ve hayat mücadelelerini olaylar üzerinden yansıtıyor.Yeni İslam Dünyasını, Yeni Orta Doğu’yu, Yeni Türkiye’yi, ABD-NATO Rusya-Avrasya, Batı dosyalarıyla Yeni Dünya Vizyonu’nda yorumluyor. Küresel Güç dinamikleri, jeopolitik açılımları konjonktürel analizlerle ilginç başlıklar altında okuyabilirsiniz. Tarihe tanıklık ederek, bölgesel güç ve küresel aktör olarak Yeni Türkiye’nin dirilişini ve yeniden varoluş mücadelesini izleyebilirsiniz. Yeni Türkiye’yle birlikte Yeni Orta Doğu’yu, Yeni İslam Dünyasını ve Yeni Dünya Düzenini, Yeni Dünya’nın uyanışını, isyanını olaylar içinde stratejik analizlerle yorumlayabilirsiniz. Batı sisteminin çöküşünü, eski dünyanın çözülüşünü, Türkiye’yle birlikte İslam coğrafyasının acılarla uyanışını, 6 yıllık zaman diliminde hızla geçen çarpıcı gündemlerle fark edebilirsiniz. Bu küresel UYANIŞ dalgasını yaratan global ve bölgesel dinamikleri, tarihsel gerçekleri, ilahi kaderi, zamanın yeni ruhunu ve bilinen, bilinmeyen aktörlerini dinamik tahlil metoduyla kritiklerini bir başka pencereden izleyerek takip edebilirsiniz.Makalelerin kronolojisi sizleri adım adım bugün bulunduğumuz noktaya salimen ve zihin berraklığıyla taşıyacaktır.Evet, Türkiye diriliyor, dünya uyanıyor, Yeni bir Dünya doğuyor ve kuruluyor.

...z, ama dünya tarihinin en önemli dönüm noktalarından birine tanıklık ediyoruz ... Uyanış Yeni Dünya Düzeni ... . Gizli örgütlerin ortak hedefi: Yeni Dünya Düzeni nedir? Sürekli olarak "Yeni Dünya Düzeni"nden bahsediliyor ya, bu hedeflenen yeni düzen nasıl bir şeydir? Kapitalizm bir sonraki aşamaya geçiyor. Bunu da bir virüs salgını ile çok başarılı bir şekilde(!) insanları paniğe sürükleyip, korkutup, sindirmek yoluyla yapıyor. Peki nedir bu yeni dünya düzeni? Hatta abartıp bu heriflerin İslam için çal ... Yeni Dünya Düzeni ... . Peki nedir bu yeni dünya düzeni? Hatta abartıp bu heriflerin İslam için çalıştığını bile zannedebilirsiniz fakat kazın ayağı öyle değil. Dilerseniz bu Yeni dünya Düzeni'nin temel hedeflerine kısaca değinelim. Yeni Dünya Düzeni Lyrics: Enternasyonel çıkar sebepli politikanla yürümez işler / Terör kanlı para ve bilumum hep karanlık işler / Destursuz giren yabancı sermayeden kork / Portatif modern yeşil yaşam... Tek Dünya Devleti! Yani; Yeni Dünya Düzeni! Bu Yeni Dünya Düzeni oluşumunun direkt olarak İllimunati ile ilişkili olduğunu iddia edenler de hiç de küçümsenmeyecek bir oranda. Bazı kaynaklara göre mısır hiyeroglifleri mason simgeleri ile yüklüdür. 6. 666 Şeytani Sayı. Kaynaklara göre 666 sayısının çıkış amacı şeytanın oğlunun Dünya ya 6 Haziran saat 6 da geleceğidir. yeni dünya düzeni. şükela: tümü | bugün. (bkz: new world order). ne düzeni belli ne düzüleni eklentisiyle tekerleme haline getirilebilecek sistem. Bu durum, Amerika'nın kurduğu uluslararası düzeni ve Amerikan liderliğini tehdit etmektedir. Görmek istesek de istemesek de eski dünya düzeninin yerine yeni ...