Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ben Pıhtı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ben Pıhtı PDF EPUB


Gökhan Serter

Ben Pıhtı - Gökhan Serter pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gökhan Serter
DOSYA BOYUTU 3,18
TARİH 2019-04-10
ISBN 6052008355
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... ‘Ben, Pıhtı’; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu... Zorlukların ve yoksunlukların arasından dönüştürücü gerçekliğe ulaştırmak iddiasında. İnsanın kendisiyle yüzleşmesi, ruhunun odalarında saklı duran sesler ve kelimelerle yürümesini sağlayacak pratiği gösteriyor okuruna. Bir ayrılığın mesnevisi... Şehir şehir aradığı sevgilinin izi sıra gördüğü hakikati yıllar sonrasından O’na anlatma telaşıyla yazılmış mektuplar... Kırk başlıkta Alyahisar’dan, Suşehri’nden, Şehrafer’den, Nârlıhan’dan ruhuna dokunan her izden haberler veren hikâyeler ve anlatılar... İnsan varlığını bütün olarak bir sistem halinde keşfinin mümkün olduğunun deneyimini aktarıyor.

...te arama hacmine baktığımızda özellikle Ben Pıhtı pdf indirme isteği çok fazla ... Ben Pıhtı - Gökhan Serter | kitapyurdu.com ... . Ben Pıhtı Gökhan Serter Mgv Yayınları 9786052008355 Gökhan Serter. 9786052008355. 13268108. Ben Pıhtı. 17.00. Açıklama. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma ... Ben Pıhtı, Gökhan Serter » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... ... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… 11.90 TL. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi... 11.10 TL. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… 11.90 TL. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor...