Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çağının Çocuğu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çağının Çocuğu PDF EPUB


Klaus Mann

Çağının Çocuğu - Klaus Mann pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Klaus Mann
DOSYA BOYUTU 4,21
TARİH 2020-03-04
ISBN 605800163
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ünlü Alman yazar Thomas Mann’ın büyük oğlu Klaus Mann, çocukluğuna ve ilk gençlik yıllarına ait anılarını içeren Çağının Çocuğu’nu 1932 yılında henüz 26 yaşındayken yazmıştır. I. Dünya Savaşı esnasında ve sonrasında Almanya’da var olan sanat çevreleri, sanatçılar, oyunlar ve tiyatrocular, önemli yazarlar ve birbirleriyle olan ilişkileri gibi konuların ele alındığı kitapta Avrupa’nın en ücra köşelerine bile sirayet eden ağır buhranın izleri takip edilebiliyor. Babası Thomas Mann ve kendi ailesine karşı samimi eleştirilerine de yer veren Klaus Mann, bu kitabıyla yaşadığı dönemin önemli bir panoramasını çiziyor. 1933’te Nazilerin iktidara gelmesiyle Almanya’da daha fazla kalamayan ve hayatını bazen sürgünde bazen de savaş alanlarında zorluklarla idame ettirmek zorunda kalan yazar, hem ekonomik hem de kendi kişisel problemlerinin baskısı altında hayatına trajik bir şekilde son vermiştir. Bugün, yine dünyanın dört bir yanında herkesin derinden hissettiği ağır krizi anlamak için Klaus Mann’ın çağına tuttuğu aynaya dikkat kesilmek gerekiyor.

...n. Ünlü Alman yazar Thomas Mann'ın büyük oğlu Klaus Mann, çocukluğuna ve ilk gençlik yıllarına ait anılarını içeren Çağının Çucuğu'nu 1932 yılında henüz 26 yaşındayken yazmıştır ... Çağının Çocuğu | bkmkitap.com ... . Ünlü Alman yazar Thomas Mann'ın büyük oğlu olan Klaus Mann anılarının ilk bölümünü oluşturan Çağının Çocuğu'nu 1932 yılında 26 yaşındayken kaleme aldı. Klaus Mann. Ünlü Alman yazar Thomas Mann'ın büyük oğlu Klaus Mann, çocukluğuna ve ilk gençlik yıllarına ait anılarını içeren Çağının Çucuğu'nu 1932 yılında henüz 26 yaşındayken yazmıştır. Çağının Çocuğu kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Klaus Mann kitapları ve Turkuvaz Kitap 2009 baskısı kitaplar ile ikinci ... Çağının Çocuğu - YouTube ... . Çağının Çocuğu kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Klaus Mann kitapları ve Turkuvaz Kitap 2009 baskısı kitaplar ile ikinci ...