Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İletişimin Kadarsın e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İletişimin Kadarsın PDF EPUB


Osman Fatih Cengiz

İletişimin Kadarsın - Osman Fatih Cengiz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Fatih Cengiz
DOSYA BOYUTU 8,72
TARİH 2019-05-09
ISBN 6052232309
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatınızdan memnun musunuz?Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili.Ne ilgisi var demeyin!İletişim dediğiniz süreç siz anne karnındayken başladı, ama inanın verdiğiniz son nefesle birlikte nihayet bulmayacak.Ve sahip olduğunuz iletişim kabiliyetinin etki alanı, aslında hayallerinizin bile ötesinde …İnanıyorum ki; bu kitaptaki hikâyeler size bambaşka bir bakış açısı sunacak. Hiç düşündünüz mü?Belki de Birinci Dünya Savaşı, talihsiz bir iletişim kazasıydı.Belki de bütün hastalıklarınız, bedeninizle ve ruhunuzla iletişimsizliğin bir eseri.Kim bilir, belki iletişim adına tuttuğunuz her ipucu ömrünüzü uzatıyor. Eğer iletişim, ağzınızdan çıkanla alın yazınız arasındaki en kısa yolsa; bu kitapta, bu yola dair hikâyeler bulacaksınız.Ve her hikâyede bir kez daha farkına varacaksınız ki, aslında gerçekten iletişiminiz kadarsınız! 

...iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. İletişimin Kadarsın En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor ... İletişiminiz Kadarsınız | Haluk Gürgen | TEDxIstanbul - YouTube ... . Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişimin Kadarsın, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 23 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: İletişimin Kadarsın. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişim ded ... İletişimin Kadarsın | EAO MAG ... . Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişim dediğiniz süreç siz anne karnındayken başladı, ama inanın verdiğin. 20 TL. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! 22.50 TL. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişimin Kadarsın! Ürün Kodu: 9786052232309. Hayatınızdan memnun musunuz?Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili.Ne ilgisi var demeyin!...