Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı PDF EPUB


Muhammet Özekes

İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı - Muhammet Özekes pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhammet Özekes
DOSYA BOYUTU 11,67
TARİH 2019-10-01
ISBN 6057820433
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

ers kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası yayına hazırlanmıştır. Bu basıda da asıl amaç, icra ve iflas hukuku bilgisinin lisans seviyesinde sistematik bir şekilde verilmesi olduğu için gerektiği ve zorunlu olduğu ölçüde uygulamaya ve doktrindeki tartışmalara değinilmiş, bibliyografya, geniş Yargıtay ve Bölge Adliye Mahkemesi kararları atfına ve ayrıntılı tartışmalara yer verilmemiştir. Bu basıda, özellikle 7155 sayılı "Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun" ile abonelik sözleşmelerinden kaynaklanan para alacaklarının tahsili için kabul edilen özel takip yolu kapsamlı şekilde, ayrı bir paragrafta değerlendirilmiştir. Ayrıca geçen basıdan bugüne kadar mevzuatta yapılan diğer değişiklikler kitaba yansıtılmış ve geçen basıda gözden kaçan hususlar da düzeltilmiştir. Kitabın bu basısında da ana kitapta yazarlar arasındaki iş bölümü muhafaza edilmiştir. Kitabın genel sistematiği ve içeriği konusundaki çalışma ortak yürütülmekle birlikte, bu basıda da her bölüm farklı yazarlarca kaleme alınmış ve ilgili bölümlerde yazarı belirtilmiştir.

...zlü bilgi vermek amacıyla... Akademik nitelikteki icra hukuku kitapları, icra ve iflasa dair tüm kanun ve idari yaptırımları detaylı şekilde inceleme ve öğrenme olanağı sağlıyor ... İcra ve İflas Hukuku Kategorisindeki Kitaplar ... . İcra Hukuku Kitap Çeşitleri Nelerdir? İcra ve İflâs Hukuku kitabı, ayrı bir başvuru kitabı ile ders kitabı olarak iki şekilde basılmaktadır. Kitapta bugüne kadar, bibliyografyaya, gerektiğinde doktrin tartışmalarına ve... Baki Kuru & Ramazan Arslan & Ejder Yılma. Satıcı. : Ve Kitap. Yayınevi. : YETKİN, 1999. Prof. Dr. Baki Kuru, Prof. Dr. Ramazan Arslan, Prof. Dr. Ejder Yılmaz. İcra Hukuku Genel Hük ... İCRA VE İFLAS HUKUKU Ders Kitabı Kitabı ... ... Baki Kuru & Ramazan Arslan & Ejder Yılma. Satıcı. : Ve Kitap. Yayınevi. : YETKİN, 1999. Prof. Dr. Baki Kuru, Prof. Dr. Ramazan Arslan, Prof. Dr. Ejder Yılmaz. İcra Hukuku Genel Hükümler İlamsız İcra İlamlı İcra Rehnin Paraya Çevrilmesi Yolu ile Takip İhtiyati Haciz - İflas Hukuku İflas... KİTAP. Sınava Hazırlık. THEMİS İcra ve İflas Hukuku Kuram Kitap İsmail Ercan. İcra ve İflas Hukuku Ders Notu Soru Bankası Adalet Yayınevi 9786053006893 Ahmet Başözen. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğ...