Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Parkta Bir Dede e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Parkta Bir Dede PDF EPUB


Kollektif

Parkta Bir Dede - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 10,38
TARİH 2019-04-30
ISBN 6059090605
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Tam bu sırada Ece ile Yeşilcan parka gelerek yardım isteyen dedenin farkına varırlar. Ece, ‘Amcanın yardıma ihtiyacı var” diyerek arkadaşlarını uyarır. Hep birlikte dedeye yardımcı olurlar. Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır. Peki bu durumda Yeşilcan ve arkadaşlar nasıl bir yol izleyecektir. Dede ailesine kavuşacak mı?

.... Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar ... Parkta Bir Dede - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu... Kolektif. Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu... 7 TL. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrı ... Parkta Bir Dede | bkmkitap.com ... ... 7 TL. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Tam bu sırada Ece ile Yeşilcan parka gelerek yardım isteyen dedenin... 5.95 TL. Parkta Bir Dede-Yeşilay Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ö...