Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 PDF EPUB


Özge Gökçek

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 - Özge Gökçek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özge Gökçek
DOSYA BOYUTU 9,92
TARİH 2019-09-09
ISBN 6050320879
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. “Sevimli Dostlar” Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların;·3 yaş ve üstü çocukların bilişsel, görsel, sözel gelişimlerine katkıda bulunmak,·Kavram gelişimi, küçük kasların motor gelişimi, benzerlik ve farklılık ayırt etme, parça-bütün ve neden-sonuç ilişkisi kurma ve sıralama gibi öğretilerin kazandırılmasında destekleyici olmaktır.Bu bilgiler ışığında anne-babaların çocukları ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri, onların çok yönlü bu etkinlikleri keşfetme sürecine tanıklık edebilecekleri ve düşünme becerilerinin gelişmesine katkıda bulunabilecekleri Aktivite Kitaplarını Sevimli Dostlar karakterleri eşliğinde anne-babalara güvenle sunuyoruz.

...stlar* Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların ... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2 | bkmkitap.com ... ... : Özge Gökçek. Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 2 Özge Gökçek Martı Çocuk Kulübü | 9786050320879. Özge Gökçek. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların... 2005 yılında Amazon Mobipocket'i satın aldı. Böylece, mobi uzantısı Kindle cihazla ... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2 | bkmkitap.com ... ... 2005 yılında Amazon Mobipocket'i satın aldı. Böylece, mobi uzantısı Kindle cihazlarında kullanılmaya başlandı. Üzerinde Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2 Özge Gökçek kitabını kolayca okuyabilirsiniz. Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 2 - Özge Gökçek hızlı kargo,...