Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuğumla Her Güne Bir Dua (Büyük Boy Karton Kapak)) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuğumla Her Güne Bir Dua (Büyük Boy Karton Kapak)) PDF EPUB


Senai Demirci

Çocuğumla Her Güne Bir Dua (Büyük Boy Karton Kapak)) - Senai Demirci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Senai Demirci
DOSYA BOYUTU 5,66
TARİH 2020-05-21
ISBN 9758771011
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Odadan gelen fısıltılara kulak kabarttı. Yatmak üzere olan kızının sesini duyabiliyordu. Anlam veremediği sözler fısıldıyordu. Kapıyı yavaşça araladı. Minik kız ellerini açmış dua ediyordu. Yavaşça yanına vardı. Saçlarını okşudaı. "Bu nasıl bir dua?" diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." Küçük kız cevap verdi: "Ben harfleri söylüyorum. Allah harfleri bir araya getirip benim için dua yapacak."Çoğumuz bir zamanlar sadece hafrlerini söyleyebildiğimiz bir dua idi... Bedeninin hiçbir ayrıntısını bilmeden istedi çocuğumuzu. Hiçbir duygusunu tanımadan istedik çocuğumuzu. Adını bile koymadan istedik. Sonra geldik. Gönderildi. Doğdu. Çocuğumuz oldu. En sevdiğimiz oldu. Kalbimize sokuldu. Sevdik onu. Herkesten çok sevdik. Sadece harflerini fısıldamıştık oysa: "Ç-O-C-U-K". Yaratcımız harfleri bizim için bir araya getirdi. Duamıza en güzel biçimi verdi. Çocuğumuz kabul edilmiş en güzel duamız oldu.Çocuğumla Her Güne Bir Dua, kabul edilmiş en güzel duamızın dudağına kabul edilecek güzel dualar değdirmek için hazırlandı.

...apak). Cilt Durumu: Kapğt Cinsi: 2. Hamur Basıldığı Ülke: Basıldığı Şehir: Ebatı: Standart Boy Basım Harihi: - Baskı Saçlarını okşudaı ... Çocuğumla Her Güne Bir Dua (Büyük Boy Karton Kapak)) - Senai... ... . "Bu nasıl bir dua?" diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." Her Güne Bir Dua, kabul edilmiş en güzel duamızın dudağına kabul edilecek güzel dualar değdirmek için hazırlandı. "Bu nasıl bir dua'" diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." Kapak Türü. : Karton. Her Güne Bir Dua & Dua Ayetleri (2 Kitap Takım). "Bu nasıl bir dua" diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." (Arka ... Korunma ve Rızık Duaları, 22X28 Cm Korunma Ve Rızık Duaları -Her... ... ." Kapak Türü. : Karton. Her Güne Bir Dua & Dua Ayetleri (2 Kitap Takım). "Bu nasıl bir dua" diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." (Arka Kapak). Semine Demirci - Senai Demirci-Çocuğumla Her Güne Bir Dua (büyük Boy, Ciltli) kitabı, Semine Demirci - Senai... Çocuğumla Her Güne Bir Dua Büyük Boy Karton Kapak pdf indir 13 saat önce İslam. Yakma Zevki & Fahrenheit 451 Öyküleri pdf indir 13 saat önce Edebiyat. Sayfa Sayısı: 265 Sayfa. Cilt Tipi: Bez Kaplama Karton Kapak. Boy: Hafız Boy. Ebat: En: 14cm. Bu büyük dua hakkında aşağılarda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfa Sayısı. : 1. Kapak Türü. : Ciltsiz. Saçlarını okşudaı. "Bu nasıl bir dua?" diye sordu. Her Güne Bir Dua : Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri (Ciltli). Saçlarını okşudaı. "Bu nasıl bir dua?" diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." Sayfa Sayısı. : 256. Kapak. : Karton. Kağıt. : 2.Hamur. Kategori: Çocuk Kitapları. Ağustos 2004, ISBN: 9789758771004 Karton kapak, 197 sayfa, 22x29, Türkçe. %20 indirimli! Kitabın arka kapak bilgilerine ulaşılamadı! Yazarın diğer kitapları....