Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masallar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masallar PDF EPUB


Oğuz Tansel

Masallar - Oğuz Tansel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oğuz Tansel
DOSYA BOYUTU 4,72
TARİH 2019-04-19
ISBN 9750844768
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Oğuz Tansel’in YKY’de daha önce ayrı yayımlanan Üç Kızlar, Altı Kardeşler, Yedi Devler ve Mavi Gelin adlı dört küçük masal kitabı yine Mustafa Delioğlu’nun resimleriyle Masallar’da bir araya geliyor.Her biri tekerlemeyle başlayan bu masal kitaplarında devleri dize getiren gençlerin, konuşan, şarkılar söyleyen selvi yapraklarının; acı çekip sıkıntılara katlanan kahramanların, tutsak düşmüş peri kızlarının; devlerin, dev analarının büyüleyici, olağandışımaceralarına tanık oluruz...“Bu masallar, çocukların bilincine iyiliği,doğruluğu, güzelliği notsuz cezasız yerleştirir. Masal kahramanlarının özellikleri olan korkusuzluğu,atılganlığı, becerikliliği, güçlükleri yenmeyi benimsetip çocuklara aşılar. Ayrıca bütün yaratıkları sevmeyi, kötülüklerin cezasız kalmayacağını öğretir.”Yazarın 1943-1945 yıllarında öğrendiği masalları her yaştan okur severek okuyacaktır. “Onlar ermiş muradlarına, siz de erin muradınıza.”

...ıkralar, Hikayeler, Andersen Masalları Çocuk Masalları ... Masal Oku | Çocuk Masalları ve Hikayeleri ... ... Bir varmış, bir yokmuş… Böyle başlar bütün masallar, Biz de böyle başlayalım. Tabi ki çocukların yaşlarına uygun masallar okunmalı ve onların dikkatlerini en iyi şekilde sağlamalıyız. Dürümcekli Kadın Masalı için tıklayınız... Fatmacık ile Yusufçuk için tıklayınız... Keloğlan ve Altın Bülbül Masalı için tıklayınız... Ana başlıklar üzerinde bir inceleme yaptığınızd ... Bir Masal - Masal Oku | En Güzel Çocuk Masalları | Kısa Çocuk... ... ... Ana başlıklar üzerinde bir inceleme yaptığınızda, hikayeler oku olarak sizlere sunduğumuz masal seçeneklerinin arasında, çocuk masalları bölümünün ön plana çıkarıldığını görebilirsiniz. Bebeklere ve Çocuklara Masallar. Bebeleremasal.com sitesi, her yaştan masal severler için eğlence ve eğitim amaçlı olarak hazırlandı. En güzel masalların tadını çıkarın! Masal, çocuk masalları, masal oku, keloğlan, la fontaine, nasreddin hoca, ezop masalları. Fesleğenci Kız Masalı. Rüzgar ile Güneş Masalı. Topal Karınca Masalı. ...masal oku, kısa masallar, masal yazıları, çocuk masalları, tüm masallar, masallar örneği, masal örnekleri, en. Dönerken yolda birini görmüş. Elinde su kovası, evine.. Masal Örnekleri15 Mart 2017. her gece masal okumami isteyen sevgilime masal okuyorum burdan. emegi gecen arkadaslara tesekkur ederim ama okumadigim az masal kaldi. yenilerini eklerseniz sevinirim… Çocuk Hikayeleri, Masal, Sesli Masallar, Masal Oku, Çocuk Masalları. Dünya Masalları; "Şarkı Söyleyen Ağaç" Bir varmış bir yokmuş. Evvel zaman içinde bir kral ve kraliçe varmış. Masallardan seçmeler, seçme masallar, güzel massallar. "Masallar" İnsanların Özellikle De Çocukların Hayal Dünyasını Geliştirir... 05 Nisan 2018, 23:16. Masallar cok güzel hepsini dinledik yeni masallar istiyoruz mümkünse. Seslendirme çok güzel. Özlem dedi ki: 24 Mart 2019, 19:52. Lütfen yeni masallar olsun… Masal ve hikaye okumak, çocukların zeka gelişimine ve kişilik gelişimine olumlu katkılar sağlar. Bu yaş aralığında çocuklar henüz okumayı öğrenemediklerinden ebeveynlerinin desteğiyle masal dinlerler. Masallar Değerler Eğitimi hususunda çok önemli bir yere sahiptir. Hayal etmek ile herşey başlar. Çocuklara hayal etmeyi öğretmenin en birinci yolu masalları anlatmaktır. Grimm Kardeşler tüm peri masalları. grimmstories.com | anasayfa. Please send them to [email protected] Grimm Masalları: Çocuk ve Yuva Masalları. Masal nedir?: Genellikle halkın yarattığı, ağızdan ağıza, kuşaktan kuşağa sürüp gelen, çoğunlukla olağanüstü durum ve olayları yine olağanüstü kahramanlara bağlayarak anlatan halk hikayelerine......