Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gümüş KurtBir James Ryker Macerası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gümüş KurtBir James Ryker Macerası PDF EPUB


Rob Sinclair

Gümüş KurtBir James Ryker Macerası - Rob Sinclair pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Rob Sinclair
DOSYA BOYUTU 8,48
TARİH 2019-06-18
ISBN 6052221945
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ryker intikam almak istiyor ve bir şekilde istediğini elde edecek…Gerçek aşkı Lisa’nın ölümüyle hâlâ acı çeken James Ryker, intikam arzusuyla yola koyulmuştur ve sevdiği kadına bunu yapanları bulmak için nereye olursa gidecektir. Sorumluları eline geçirmeden asla huzura eremeyecektir. Hayatı büyük bir tehlikeye girmiş olsa da Mexico City’de arzu ettiği kadar başarılı olamamıştır.Peşine düştüğü iz, onu Meksika’nın Karayip kıyılarından, bir daha asla geri dönmeyeceğini düşündüğü ülkeye, doğduğu yer olan İngiltere’ye götürür. Ancak orada da umduğundan çok daha fazlasıyla karşılaşır. Eski mesai arkadaşlarının görev yaptığı gizli istihbarat örgütüne düzenlenen saldırı, yakın geçmişindeki birçok olayınGümüş Kurt’la bağlantılı olduğunu ortaya koyar.İyi ama kimdir bu gizemli Gümüş Kurt? Niçin sadece Ryker’ı değil, aynı zamanda istihbarat örgütündeki en yakın müttefiklerini de ortadan kaldırmaya çalışmaktadır?Bu ölümcül kedi fare oyununda herkes potansiyel düşmandır. Tekmeler, yumruklar ve kurşunlar havada uçuşmaya başladığında, hiç kimse güvende değildir. Ryker’ın yapması gereken şeyse çok basittir: Öldürmek istediği son adamla karşılaşana dek, tek parça hâlinde kalabilmelidir!

...öldüğü,barış ve huzur dolu bir kasabadır ... Gümüş Kurt & Bir James Ryker Macerası - icerik.xyz ... .Yöre halkı iyi bir komşuluk içerisinde... Pier Gümüş 2005 yılında kurulmuş Adana/Ziyapaşa merkezli bir firmadır. 2005 yılında gümüş sektörüne girerek sektörün öncü isimleri arasına girmeyi kendine hedef belirleyip bu doğrultuda... 4.43 · 681 Ratings · 49 Reviews · 1 edition. James Ryker is back and better than ever. The complete james ryker series. "If you are… More. Want to Read. Shelving m ... Gümüş Kurt Bir James Ryker Macerası Rob... - Kitap... | Facebook ... . "If you are… More. Want to Read. Shelving menu. James Ryker'a en kısa sürede Kızıl Kobra'yı bulup, ortadan kaldırma görevi verilir. Ryker, hapishaneden canlı olarak kurtulabilecek midir? GÜMÜŞ KURT Kitabın Orijinal Adı: The Silver Wolf......