Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kahramanıma Mektuplar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kahramanıma Mektuplar PDF EPUB


Tuba Dere

Kahramanıma Mektuplar - Tuba Dere pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tuba Dere
DOSYA BOYUTU 5,59
TARİH 2019-11-26
ISBN 6059147675
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Kadim Dostum, Mümtaz’ım” diye başlıyordu bir mektup. “Ah, Sevgili Mevlut” diyordu diğer mektup. Kadının Fuat’a, Kemal Güner’e, Ziya’ya, Mahinur’a söylemek istedikleri vardı. Sağanak bir yağmur gibi aşkla yazdı, özlemle aktı elinden cümleler. Nasıl olduğunu anlamadığı bir biçimde tamamlanıyordu yarım kalmış mektuplar. Her seferinde bir başka el olarak, başka bir isimle atıyordu imzasını kadın. Tutkuyla, hayranlıkla, kıskançlıkla, aşkla ve mahcubiyetle bakıyordu etrafında dolaşan hayaletlere. Bakışlarını gözlerine dikmiş yüzlere. Onlarca mektup, muhatabına ulaşmak üzere postalanmayı beklerken, nedense birden, burnunun direği çok fena sızladı. Bir müddet ağladı.

...adim Dostum Mümtaz'ım" diye başlıyordu bir mektup ... Kahramanıma Mektuplar - Tuba Dere -Halkkitabevi ... . "Ah Sevgili Mevlut" diyordu diğer mektup. Kadının Fuat'a Kemal Güner'e Ziya'ya Mahinur'a söylemek istedikleri vardı. Kahramanıma Mektup. Posted: 14/07/2014 in Basketball. 0. Dan Gilbert'ın mektubunun dört sene boyunca takımın resmi sitesinde kalmasını anlık bir tepki olarak açıklayabilir misin? Kahraman Konulu Mektuplar- Kahraman Mektupları. Aşağıdaki Kahraman mektupları "kayıt tarihine" ... Kahramanıma Mektuplar Tuba Dere HECE YAYINLARI... - GittiGidiyor ... . Aşağıdaki Kahraman mektupları "kayıt tarihine" göre listelenmektedir. Kahraman ile ilgili "6" mektup aşağıdadır.. Tuba Dere. *Kadim Dostum, Mümtaz'ım* diye başlıyordu bir mektup. *Ah, Sevgili Mevlut* diyordu diğer mektup. Kadının Fuat'a, Kemal Güner'e, Ziya'ya, Mahinur'a söylemek istedikleri vardı. Kahramanlarıma Mektupl...