Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm PDF EPUB


Ahmet Kırkavak

Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm - Ahmet Kırkavak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Kırkavak
DOSYA BOYUTU 7,24
TARİH 2019-12-26
ISBN 6057762528
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Pişmanlık, yaraya iyileşsin diye basılan ama onu daha da derinleştiren kızgın ve mikroplu bir bıçak ucu gibi. Taşranın ağırlığı, dost meclisleri, tren istasyonları ve mezar yerleri sürekli derinleşen, derinleştikçe insanı bambaşka biri hâline getiren bu yarayı sürekli çoğaltıyor. Pişmanlık bazen ölümün, bazen oyuncak bebeklerin, bazen de yeni bir aşkın arkasına saklanıp gizliyor kendini. Aldatanla ihanete uğrayanın arasında bir tercih yapmak zorunda kalıyor. Av hayvanları koşturuyor onu tanıyanların ciğerlerinde. En sonunda da noktasız bir öykü olup soluksuz bırakıyor herkesi. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak’ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor. “Huzur dolu bir birlikteliğin, otuz yılda nasıl olup da birbirini dayanılmaz bulan iki kişinin ilişkisine dönüştüğünü ne kadar düşünsem de anlayamıyordum. Tahammülsüzlük birkaç yılda hızla nefrete ve zamanla gizli bir yok etme isteğine evrilmişti. Hatta sık sık kendimi ondan kurtulma alternatiflerini değerlendirirken bulmuştum.”

...k bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor ... Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm - Ahmet Kırkavak | kitapyurdu.com ... . Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak'ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da İthaki Yayınları Yayınevine ait Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın a ... Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm Ahmet Kırkavak ... .com´da İthaki Yayınları Yayınevine ait Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak'ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak'ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak'ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor. En sonunda da noktasiz bir öykü olup soluksuz birakiyor herkesi.Kararsiz Zaman, Zamansiz Ölüm, Ahmet Kirkavak'in bizi cekistirmeden, tek bir el isareti ile yanina cagiran, yeni dostlarla tanistirip... 12 TL. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm-İthaki Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....