Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Lord e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Lord PDF EPUB


Frances Hodgson Burnett

Küçük Lord - Frances Hodgson Burnett pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Frances Hodgson Burnett
DOSYA BOYUTU 10,81
TARİH 2019-05-08
ISBN 6052944929
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kötü kalpli, bencil, hiç kimseyi sevmeyen ve kimsenin sevmediği Dorincourt Kontu’nun üç oğlu vardı. Üç oğlu da ölen Kont’un geriye sadece küçük oğlunun oğlu kalmıştı ve Amerika’da yaşayan küçük Cedric’i alıp İngiltere’ye getirtti.Çocuklardan nefret eden Kont, zaman içinde torunu Cedric’e yürekten bağlandı. Çocuğun iyi yürekliliği, sevgisi ve yardımseverliği bu, kimsenin sevmediği, para düşkünü yaşlı adamı hiç beklemediği şekilde değiştirdi.Küçük bir çocukla yaşlı bir adamın öyküsünün anlatıldığı Küçük Lord’u okurken sevginin nasıl her şeyin ilacı olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

...LORD KİTABININ KISA ÖZETİ. Sedrik adlı çocuk annesi gibi sarı saçlı, mavi gözlü iyi bir çocuktu ... Küçük Lord Kitabının Kısa Özeti - Türkçe Ve Sosyal Bilgiler Dersi ... . Babası o daha küçük iken ölmüştü. KÜÇÜK LORD KİTABININ ÖZETİ. Cedric adlı çocuk annesi gibi saçları sarı , mavi gözlü iyi bir çocuktu. Babası o daha küçük yaştayken ölmüştü. Küçük Lord David Copperfield Teen Yayıncılık 9786059417570 Charles Dickens. 5. Küçük Lord Ema Genç Yayınevi 9786052005101 Frances Hudgson Burnett. Küçük+lord modelleri, Küçük+lord özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'd ... Küçük Lord - Ekşi Sözlük ... . Küçük+lord modelleri, Küçük+lord özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. küçük+lord. aramanızda 99 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. küçük lord. şükela: tümü | bugün. ford un küçük modelini alınca içine girilen ruh hali. (bkz: al...