Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Unutursan Hatırla e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Unutursan Hatırla PDF EPUB


A. Cansu Kamar

Unutursan Hatırla - A. Cansu Kamar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR A. Cansu Kamar
DOSYA BOYUTU 6,90
TARİH 2020-01-18
ISBN 6050969658
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaptığın yanlışlar, doğruları hiçbir yere götürmüyor. Özgüven gökten düşmüyor, ağaçta yetişmiyor.Denedikçe, yaptıkça, düştüğünde kalktıkça gelişiyor. Yaşamak, öğrenmek, durmak, dinlenmek, sevmek, sevilmek, yolun keyfini çıkarmak hakkın. Ve bunları “hak etmek” için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünyaya açılıyor da kendi dilini bilmiyor bazen. Kendine “Sen nasılsın?” diye sormuyor. A. Cansu Kamar Unutursan Hatırla’da bizi unuttuklarımızı hatırlamaya, kendimizi karşımıza değil yanımıza almaya davet ediyor.

...ek, sevmek, sevilmek, yolun keyfini çıkarmak hakkın ... Unutursan Hatırla - A. Cansu Kamar | kitapyurdu.com ... . Ve bunları "hak etmek" için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. Ve bunları "hak etmek" için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünyaya açılıyor da kendi dilini bilmiyor bazen. Kendine "Sen nasılsın?" diye sormuyor. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar Doğan Novus 97860 ... Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar ... . Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar Doğan Novus 9786050969658 A. Cansu Kamar. A. Cansu Kamar. Yaptığın yanlışlar, doğruları hiçbir yere götürmüyor. Özgüven gökten düşmüyor, ağaçta yetişmiyor. Denedikçe, yaptıkça, düştüğünde kalktıkça gelişiyor. Unutursan hatırla listesi bu bana. Başımızda dolanan uğultulu çarklara her an yakalanabilirim çünkü. Bir parçası...