Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hoş Geldin Kalbim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hoş Geldin Kalbim PDF EPUB


İsa Karakaya

Hoş Geldin Kalbim - İsa Karakaya pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İsa Karakaya
DOSYA BOYUTU 9,73
TARİH 2016-11-24
ISBN 6051805177
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Koca şehirde kendimi göremez oldum,Nereye gitsem sen varsıngece yatarken gözümün önüne geldiğindeseninle birlikte uyuyorum.Sabah gözlerimi güneş ışığıyla değil seninle açıyorumhep senin gelmeni bekledim, ve sonunda geldin “Hoş geldin”Her gece gelir aklıma yokluğun, uyuyamamSabaha kadar senin olmadığın her dakikabana yüzyıl gibi geliyor.Her dakika pişman oluyorum, seni kaybettiğime sanki affedecekmiş gibi bekliyorum seni.

...Kaybettim ben ruhumu. Bana sorsan yanlız yolum ... Kalbime Hoşgeldin Şiiri - Süleyman Özdırap ... . Kataraktım kalbimi doldurur. Hoşgeldin kâlbim, rıhtım. Hani dostluğa azın Rap'i serdim. Toz pembe rüyalara koz verdim. bir hayaldin kalbimde bak simdi yanindayim ansizin cikip geldin sanki bir rüyadayim yalvaririm tanriya mutluluk yolundayim hosgeldin kalbime güzel yüzlüm. Hoşgeldin kalbime birtanem. Ne güzel yeniden seninle doğmak, Senin olmak,Seninle olabilmek…. Seni hiç unutamadımki birtanem. Kalbime ho ... Kalbimden Kalbine - Hoşgeldin Kalbime - Wattpad ... . Seni hiç unutamadımki birtanem. Kalbime hoş geldin.. Yeni doğmuş gibiyim Ezginin Günlüğü Yan Kalbim. Hakki Dilek. Takip et. Yan kalbim yan külden adam olur san Yan kalbim yan kaçamazsın sevdadan. ...Mp3 indir dur müzik yükle Hoşgeldin Kalbime dinle sözleri oku, Hoşgeldin Kalbime cepten mobil indir. ŞARKI SÖZÜ (Baking G - Hoşgeldin Kalbime). Bu şarkı için henüz şarkı sözü eklenmemiş. Baking G / Hoşgeldin Kalbime indir ve şarkı sözü. Senn Dünyamm gell bugün benim Ol Haykırsam yerine başkasını koyuyor Nerdeyimm beni ararmı gözlerin Uzakk durmaaa sen ben giderim Burdan. Hoşgeldin kalbim. KİTAP İÇERİĞİ. Ön kapak: den kendimi arıyorken ..hiç beklemediğim bi anda buldum seni :) .. Hoşgeldin Dünyam*a Sayfa 2: sana yine tekrar tekrar aşık olabilirim... [Verse 1] Hoşgeldin kâlbim, rıhtım hani dostluğa azın Rap'i serdim Toz pembe rüyalara koz verdim, yine kendi derdimle pertim 4 bir yanımı örten efkar penceremden bakar gözlerime Tanımazdan gelip... "Kalbim bir kuyunun dibindeki bir suyun içinde nefes almaya çalışan bir gariban. Yukarı tırmanmaya çalışıyor ama ne yapsın kuyunun duvarları düz. Seni unutmadim, unutamadim... Kalbime yine hoşgeldin yar. . . Hayatıma öyle bir girdin ki söküp atamadım seni kalbimden. Seninle olmak. Tam kapatmışken kapılarımı aşka sen giriverdin hayatıma. Sevemedim senden sonra kimseyi sevemedim... Seni unutmadimunutamadim... Kalbime yine hoşgeldin yar. . . l...