Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cehennemde Ateş Kardeşliği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cehennemde Ateş Kardeşliği PDF EPUB


İsmail Meker

Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İsmail Meker
DOSYA BOYUTU 6,41
TARİH 2019-08-29
ISBN 6058040113
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1974 Temmuz’undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi’nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan, yaşananlara bizzat şahit olanlar tarafından fazla dillendirilmeyen puslu bir sayfası. Harekâta bir pilot olarak katılan İsmail Meker’in bu üzücü olayla ilgili bilinmeyenleri açık yüreklilikle irdeleyerek kaleme alması, Türk Silahlı Kuvvetler tarihinde kendi uçağımızla kendi gemimizi batırmak gibi son derece talihsiz ve unutulmaması gereken; yapılan hata ve eksikliklerden önemli dersler çıkarılması hayati olan bir zaman dilimini daha iyi anlamamıza yardımcı olacak çok değerli bir çabadır.

...mde Ateş Kardeşliği yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Cehennemde Ateş Kardeşliği kitabına benzeyen kitaplar ... Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker ... . İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... (#557967473). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan sat ... Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker ... ... (#557967473). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Cehennemde Ateş Kardeşliği. kaleme...