Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cehennemde Ateş Kardeşliği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cehennemde Ateş Kardeşliği PDF EPUB


İsmail Meker

Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İsmail Meker
DOSYA BOYUTU 6,29
TARİH 2019-08-29
ISBN 6058040113
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1974 Temmuz’undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi’nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan, yaşananlara bizzat şahit olanlar tarafından fazla dillendirilmeyen puslu bir sayfası. Harekâta bir pilot olarak katılan İsmail Meker’in bu üzücü olayla ilgili bilinmeyenleri açık yüreklilikle irdeleyerek kaleme alması, Türk Silahlı Kuvvetler tarihinde kendi uçağımızla kendi gemimizi batırmak gibi son derece talihsiz ve unutulmaması gereken; yapılan hata ve eksikliklerden önemli dersler çıkarılması hayati olan bir zaman dilimini daha iyi anlamamıza yardımcı olacak çok değerli bir çabadır.

...ksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Cehennemde Ateş Kardeşliği. Cehennemde Ateş Kardeşliği. İsmail Meker. Verita Kitap. Cehennemde Ateş Kardeşliği - Verita Yayıncılık - 9786058040113 - İsmail Meker - - 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması. İsmail Meker. Kitap Tanıtımı. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin ... Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker ... . 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... : İsmail Meker. Cehennemde Ateş Kardeşliği. 25.20 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... Cehennemde Ateş Kardeşliği. 22.40 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... ...asi olursa Tövbe etmez günah gümrah olursa Cehennem oduna yanar billahi. insanla kırdılar; biri aç diğeri toktu, Pir Sultan şiiri; Bir Kişi Özünde İkilik Olsa, Pir Sultan; Cehennemde ateş yok. İsmail Meker, Cehennemde Ateş Kardeşliği Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... Cehennemde Ateş Kardeşliği. İsmail Meker. Verita Kitap. Cehennemde Ateş Kardeşliği. 22.40 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... Cehennemde Ateş Kardeşliği. İsmail Meker. Verita Kitap....