Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dipten Gelen Dalga 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dipten Gelen Dalga 2 PDF EPUB


İlya Ehrenburg

Dipten Gelen Dalga 2 - İlya Ehrenburg pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlya Ehrenburg
DOSYA BOYUTU 4,70
TARİH 2019-09-03
ISBN 6052283691
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga’dan oluşan ne­hir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir.Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ku­rulan yeni dünyayı anlatıyor. 20. yüzyılın ortasında büyük bir yara açarak beliren dehşet bitmiştir ama, şimdi daha sinsi ve daha gizli bir savaş başlamıştır. Dolayısıyla, o önüne çıkan her şeyi yakıp kavuran fırtına dinmiş gibi görünse de küller arasında kalan kordan yeni fırtınalar körüklenmektedir. Eh­renburg bu kitabında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarına ayna tutu­yor. Faşizmin yıkamadığı Sovyetler Birliği’ne karşı ABD’de yapılan planlar, Pentagon’dan Paris Hükümeti’ne kadar uza­nan entrikalar ekseninde hayata geçirilirken, sosyalizm ve ka­pitalizm arasındaki savaşın yeni cephesinde yaşayan direniş güçleri de yeni durum için mevzilenmektedir.Yüzyılın en büyük romanlarından sayılan ve sayısız dilde basılarak milyonlarca insan tarafından beğeniyle okunan bir klasik. Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan’ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor.

.... Ilya Grigoryeviç Ehrenburg - Dipten Gelen Dalga Cilt2 ... Dipten Gelen Dalga 2 - İlya Ehrenburg | kitapyurdu.com ... . Albay Colling, Smiddle'i eski bir dostunu karşılar gibi karşıladı. Şaka mı bu, binbir tehlikeyle dolu kuşatma aylarını birlikte yaşamışlardı! Dipten Gelen Dalga 2. Cilten uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Dipten Gelen Dalga 2. Cilt satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! dipten gelen dalga ise amerika'nın oyuna dahil olmasıyla başlar. amerika'nın önderliğinde gelişen anti-komünist pr ... Dipten Gelen Dalga 2. Cilt İlya Ehrenburg - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . amerika'nın önderliğinde gelişen anti-komünist propaganda ve atom bombasının verdiği güvenle üçüncü bir savaşın koparılması için... Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. 25.90 TL. Dipten Gelen Dalga 2-Kor Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 29.60 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa....