Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Made in Abyss Cilt:2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Made in Abyss Cilt:2 PDF EPUB


Akihito Tsukuşi

Made in Abyss Cilt:2 - Akihito Tsukuşi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Akihito Tsukuşi
DOSYA BOYUTU 7,5
TARİH 2019-11-15
ISBN 6052115237
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera!Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor. Dibi gözükmeyen, keşfedilmemiş bu çukura küçük kız Riko meydan okuyor. Çukura indikten sonra izi kaybolan efsanevi mağara akıncısı, annesi Lyza'ya kavuşmak için... Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Görüntüsü küçük bir erkek çocuk olmasına rağmen vücudunda saklı gizemli ve korkunç bir gücü vardır. Onunla birlikte yol alırsa aşamayacağı bir engel olmadığına inanıyordu. Reg'de kim olduğunu öğrenmek ve Riko'yu kurtarmak için maceraya atılıyor. Arkadaşlarının da desteğini alarak birinci katmana adımını atan Riko ve Reg, yakalamak için peşlerine düşenlerin gölgesinden kaçarak çukurun derinliklerine doğru iniyor. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor.

...sizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera! Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor ... Made In Abyss Cilt 2 %35 İndirimli Akihito Tsukuşi ... . Made in Abyss Cilt 2 Akihito Tsukuşi Komikşeyler Yayıncılık 9786052115237 Akihito Tsukuşi. Made in Abyss Cilt-2 arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Made in Abyss Cilt-2 İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan ... Made In Abyss Cilt 2 | Arka Bahçe Çizgi Roman ... . Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Made in Abyss Cilt:2. Lütfen emek veren kişilerin bilincinde olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Çeviri : Dazed Kodlama : Site : https://www.planetdp.org/subtitle/made-in-abyss-sub231337. Made in Abyss Cilt:2. Yazar: Akihito Tsukushi. 8.40 €. Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Made in Abyss (Cilt 2). Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera! Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor. 18 TL. Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş ro...