Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1 PDF EPUB


Özge Gökçek

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1 - Özge Gökçek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özge Gökçek
DOSYA BOYUTU 8,85
TARİH 2019-09-09
ISBN 6050320862
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. “Sevimli Dostlar” Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların;·3 yaş ve üstü çocukların bilişsel, görsel, sözel gelişimlerine katkıda bulunmak,·Kavram gelişimi, küçük kasların motor gelişimi, benzerlik ve farklılık ayırt etme, parça-bütün ve neden-sonuç ilişkisi kurma ve sıralama gibi öğretilerin kazandırılmasında destekleyici olmaktır.Bu bilgiler ışığında anne-babaların çocukları ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri, onların çok yönlü bu etkinlikleri keşfetme sürecine tanıklık edebilecekleri ve düşünme becerilerinin gelişmesine katkıda bulunabilecekleri Aktivite Kitaplarını Sevimli Dostlar karakterleri eşliğinde anne-babalara güvenle sunuyoruz.

...çek. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar ... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 1 | bkmkitap.com ... . *Sevimli Dostlar* Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 1. Yeni. 0 - Yorum Ekle. 1-4 İş Gününde Kargo. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların Özge Gökçek. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "S ... Sevimli Dostlar-Aktivite Kitabı 1 Martı Yayıncılık Kolektif ... . Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların... Sevimli Dostlar aktivite, boyama ve hikaye kitapları sizlerle buluşmak için hazır! 🎈. www.oyuncakgetir.com/sevimli-... 📗 2'...