Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller PDF EPUB


H.Hüseyin Köksal

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller - H.Hüseyin Köksal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H.Hüseyin Köksal
DOSYA BOYUTU 3,46
TARİH 2019-06-13
ISBN 6052385845
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fiillerin genellikle hangi kelimelerle beraber kullanıldığını bilmek o dili iyi anlamanın vekullanmanın vazgeçilmez şartlarındandır. Arapçada sıkça kullanılan 100 fiili eşdizimleriyle (birliktekullanıldıkları kelimelerle) ele alan bu kitap, yenilenen tasarımı ile artık Akdem yayınlarında. Kitaphem Arapçasını geliştirmek isteyenler için hem de YDS’deki soru tiplerinden olan eşdizim,eşanlamlılık ve çeviri becerileriyle ilgili önemli bir kaynak durumunda. 10 bölümden oluşankitabın her bölümünde 10 fiil eşdizimleriyle ele alınmaktadır.FİİLLER TANITILIRKEN ŞUNLARDAN YARARLANILMIŞTIR:Kavratıcı şemalarBirlikteliklerin cümle içinde kullanımı ve çevirileriÇeşitli bulmaca alıştırmalarıÇoktan seçmeli sorularBoşluk doldurma sorularıKitabın sonunda tüm bulmaca ve sorular için hazırlanmış cevap anahtarı bulunmaktadır.

... ARAPÇA DİLBİLGİSİ kategorisindeki Akdem Yayınları çıkan Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller adlı eseri; K ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller - Akdem Yayınları ... .Kartı, kapıda ödeme veya havale/eft ile satın alabilirsin. Arapça Öğretim Kitapları. Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller. Fiillerin genellikle hangi kelimelerle beraber kullanıldığını bilmek o dili iyi anlamanın ve kullanmanın vazgeçilmez şartlarındandır. 27.30 TL. Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belk ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller | benlikitap.com ... . 27.30 TL. Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Örneğin, toplu taşıma araçlarını kullanırken veya kullanırken en sevdiğiniz kitabı Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller Enes Balı okumak zordur, ancak dinle...