Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz PDF EPUB


Ceyda Düvenci

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz - Ceyda Düvenci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ceyda Düvenci
DOSYA BOYUTU 9,41
TARİH 2020-03-17
ISBN 6050972689
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Balköpüğü’nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi farkıyla mucize olan kahraman çocuklar için kaleme aldı.

...Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz', minik okuyucularıyla buluşmak için gün sayıyor ... Bal Köpüğü İle Tatlı Bir Süpriz - Ceyda Düvenci... | imge.com.tr ... . Düvenci, 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı olan "Tatlı Bir Sürpriz" ile miniklerin dünyasını renklendirecek. 'Tatlı Bir Sürpriz' kitabı Elma Yayın evinden satışa çıkıyor. "Bal Köpüğü, Tatlı Bir Sürpriz" adlı çocuk kitabımı artık görme engelli kitapseverler de dinleyebilecek, çok mutluyum. Sizler de "#KitaplaraSes" uygulamasını telefonunuza ücretsiz… https... Oyuncu ve ... Düvenci'den 'Tatlı Bir Sürpriz' | Haberler ... . Sizler de "#KitaplaraSes" uygulamasını telefonunuza ücretsiz… https... Oyuncu ve yazar Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak. ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak. Bu kez karşımıza bir masal serisi ile çıkan Düvenci, şu günlerde Bal Köpüğü'nün heyecanı ile… Tüm kitapçılarda ve raflarda yerini alan Bal Köpüğüm "Tatlı Bir Sürpriz" masal kitabı olarak dizayn edilmiş... Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da imzalayacak. Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa'dan ilham alarak yazdığı 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı "Tatlı Bir Sürpriz" minik okuyucularıyla buluşmak için gün sayıyor. ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı "Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i... Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz' kitabıyla Ceyda Düvenci, 22 Nisan Pazar günü saat 15:00'da D&R HillTown'da gerçekleşecek il...