Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz PDF EPUB


Ceyda Düvenci

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz - Ceyda Düvenci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ceyda Düvenci
DOSYA BOYUTU 10,38
TARİH 2020-03-17
ISBN 6050972689
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Balköpüğü’nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi farkıyla mucize olan kahraman çocuklar için kaleme aldı.

...ü'nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Düvenci, 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı olan "Tatlı Bir Sürpriz" ile miniklerin dünyasını renklendirecek ... Bal Köpüğü İle Tatlı Bir Süpriz - Ceyda Düvenci... | imge.com.tr ... . Kitabın resimlerini Pervin Özcan çizdi. 'Tatlı Bir Sürpriz' kitabı Elma Yayın evinden satışa çıkıyor. Balköpüğü'nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? + İSTANBUL, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı \'Balkö ... Düvenci'den 'Tatlı Bir Sürpriz' | Haberler ... . Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? + İSTANBUL, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı \'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R ...