Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Etkinliklerle Değerler Eğitimi 2 Cilt (7-15 Yaş) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Etkinliklerle Değerler Eğitimi 2 Cilt (7-15 Yaş) PDF EPUB


Kollektif

Etkinliklerle Değerler Eğitimi 2 Cilt (7-15 Yaş) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 4,90
TARİH 2019-06-12
ISBN 9751965417
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eser çocukların kendilerine ve topluma yararlı olacak temel değerleri psikolojik, bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun olarak kazandırılma gayesi ile hazırlanırken, yaş grupları dikkate alınarak 7-12, 13-15 yaşa ayrılarak yeni etkinlikler ilave edilmiştir.

...rle değerler eğitimi 2 cilt (7-15 yaş) ... Çocuk Yayınları (7-15 Yaş) - Etkinliklerle Değerler Eğitimi 2 Cilt... ... . Teknik özellikler. Yazar: KOMİSYON. Kollektif. Bu eser çocukların kendilerine ve topluma yararlı olacak temel değerleri psikolojik, bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun olarak kazandırılma gayesi ile hazırlanırken... ...bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun olarak kazandırılma gayesi ile hazırlanırken yaş grupları dikkate alınarak 7-12 13-15 yaşa ayrılarak yeni etkinlikler ilave edilmiştir. 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. Ürünü ... Etkinliklerle Değerler Eğitimi 2 Cilt (7-15 Yaş) - Diyanet İşleri... ... . 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Etkinliklerle Değerler Eğitimi 2 Cilt (7-15 Yaş). Kollektif / Diyanet İşleri Başkanlığı. Kargolama Süresi: 3 İş Günü. ...sosyal gelişimlerine uygun olarak kazandırıl...