Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları PDF EPUB


Hira Ayşe Özsoy

Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları - Hira Ayşe Özsoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hira Ayşe Özsoy
DOSYA BOYUTU 4,48
TARİH 2019-11-12
ISBN 6052959985
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kirpi olmak hiç kolay değil...Minik Kirpi’nin dikenleri, çevresiyle arasını bozdu. Orman sakinleri, yaşanan bir aksiliği büyüttükçe büyüttü.Minik Kirpi, çareyi herkesten uzaklaşmakta buldu. Onunla kimse arkadaş olmazdı...Ama bir gün öyle bir olay yaşandı ki, Kirpi o sivri dikenlerinin aslında ne kadar faydalı olabileceğini gördü. Dahası, orman sakinleri deKirpi Hanım’a hayran kaldı!

... Özsoy. Kirpi olmak hiç kolay değil.. ... Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları - Hira Ayşe... ... . Minik Kirpi'nin dikenleri, çevresiyle arasını bozdu. Orman sakinleri, yaşanan bir aksiliği büyüttükçe büyüttü. Mutlu Hayvan Masalları en uygun fiyata sizleri bekliyor. Onunla kimse arkadaş olmazdı...Ama bir gün öyle bir olay yaşandı ki Kirpi o sivri dikenlerinin aslında ne kadar faydalı olabileceğini gördü. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Kirpiyle Kim Arkadaş Olur?-Mutlu Hayv ... Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları Hira Ayşe... ... . Kirpiyle Kim Arkadaş Olur?-Mutlu Hayvan Masalları. Hira Ayşe Özsoy / İş Bankası Kültür Yayınları. Baskı: 1. Kitap. Çocuk Kitapları. Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü za...