Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küreselleşme Doğu ve Batı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küreselleşme Doğu ve Batı PDF EPUB


Habibul Haque Khondker

Küreselleşme Doğu ve Batı - Habibul Haque Khondker pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Habibul Haque Khondker
DOSYA BOYUTU 9,23
TARİH 2019-11-15
ISBN 6056980701
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küreselleşme nedir? Acaba zaman zaman Amerikanlaşma ile karıştırılan bir şey midir? Yoksa insanlığın içine girdiği niteliksel olarak farklı ve yeni bir tarihsel aşama mıdır?Yerel ve küresel arasındaki etkileşimde yer alan unsurlar nelerdir?Bu kitapta, küreselleşme kavramı ile açıklanmaya çalışılan süreçlere dair karşılaştırmalı, geniş kapsamlı ve güçlü anlatım yer almaktadır. Konunun hem Batı hem de Doğu bağlamında ele alındığı ilk geniş kapsamlı metin olması açısından bir ilk olan ve sosyal bilimler bağlamında önemli bir ihtiyaca karşılık gelen kitap, küreselleşmeye dair açıklayıcı ve bir o kadar da dengeli bir analiz sunmaktadır.Küreselleşme konusu din, göç, tıp, terörizm, küresel felaketler, vatandaşlık, insan hakları, medya ve popüler kültür gibi alanlarda çeşitli somut örnekler üzerinden yenilikçi bir bakış açısıyla ele alınmaktadır. Türkçe baskı için yazılmış, son yıllarda Ortadoğu’da yaşanmakta olan sancılı sürecin kısa bir değerlendirmesini de içeren bir önsözle birlikte hem akademik hem de genel okuyucuya hitap eden zengin bir metindir.

...que Khondker, Mr Bryan S Turner. Küreselleşme nedir? Acaba zaman zaman Amerikanlaşma ile karıştırılan bir şey midir? Anasayfa Küreselleşme: Doğu ve Batı ... Küreselleşme Doğu ve Batı - Habibul Haque Khondker | kitapyurdu.com ... . Bryan S. Turner. Kargo BEDAVA. %15 Küreselleşme: Doğu ve Batı Koyu Siyah Kitap. Küreselleşme: Doğu ve Batı - Habibul Haque Khondker hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Küreselleşme: Doğu ve Batı. 31,20 TL. Doğu Batı 18 : Küreselleşme Dünya Neyi Tartışıyor -1- Küreselleşme Bugün dünyanın neyi tartıştığı sorusuna verilebilecek yanıtlardan ... Küreselleşme Doğu ve Batı Kitabı ... . 31,20 TL. Doğu Batı 18 : Küreselleşme Dünya Neyi Tartışıyor -1- Küreselleşme Bugün dünyanın neyi tartıştığı sorusuna verilebilecek yanıtlardan ilki küreselleşmeye dairdir. Bu anlamda, Batı ve Doğu imgeleri değişme süreci içinde geçmişle bugün arasında bir ilişki kurma ve bir kimlik ve kült...