Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize PDF EPUB


Marcus Chown

Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize - Marcus Chown pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Marcus Chown
DOSYA BOYUTU 6,17
TARİH 2019-11-04
ISBN 6057690395
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün insan soyunu bir küp şeker kadar küçük bir yere sığdırabiliriz.Aldığınız her nefeste Marilyn Monroe’nun soluduğu bir atom var.Güneş muzdan yapılmış olsa, bir şey fark etmezdi.Hepiniz tam anlamıyla göklerde oluştunuz.Evrenin yüzde 97,5’i görünmezdir.İster inanın ister inanmayın, dev bir hologramın içinde yaşıyor olabiliriz. Çok satan bilim yazarı Marcus Chown, varoluşumuzun en karmaşıklık yönlerini açıklamaya yardım edecek elli şaşırtıcı bilimsel olgunun arkasındaki derin bilimi mükemmel duruluk ve incelikle ele alıyor.Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk, günlük hayatlarımızı yöneten saklı gerçekleri canlı bir biçimde aydınlatan, evrenimizle ilgili bazı en tuhaf ve en muhteşem olgulardan geçen bir yolculuk. 

...üzden 2800 yıl önce evrenin genişletildiği mucizesini Eski Ahid'de görmekteyiz ... Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk Olağanüstü Bir Evreni Açığa... ... . 31 Temmuz 2013 Çarşamba. Mucizeler, önce içindeki güce inanmanı bekler! Yüksek ve sarp dağların doruklarına, kar-kış demeden tırmanan dağcının, içindeki inançtır onu zirveye çıkaran!.* "Harikulâde bir şey, fevkalâde (olağanüstü) bir hal" anlamına gelir. Peki evrende "Mucize" diye bir olay söz konusu olabilir mi? Evren bir olaylar zinciri olarak devam eder. Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk Olağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli M ... Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk Olağanüstü Bir Evreni Açığa... ... . Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk Olağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize. yardım edecek elli şaşırtıcı bilimsel olgunun arkasındaki derin bilimi mükemmel duruluk ve incelikle ele alıyor....