Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) PDF EPUB


Fatih Murat Arsal

İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) - Fatih Murat Arsal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatih Murat Arsal
DOSYA BOYUTU 3,63
TARİH 2020-03-16
ISBN 6052064641
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Genç kız için hayatı mükemmeldi. Hatasızdı…Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti.Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi.En azından öyle sanıyordu… Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi!Yapmayı düşünmediği hataların sahibi gibiydi.Tehlikeli bir hayata, farklı bir dünyaya aitti.Kollarında, olmadığı biri gibi davranmak çok kolaydı.Keşke onunla hiç karşılaşmasaydı… Keşke dokunuşlarından etkilenmeseydi…Keşke imkânsız isteklerine karşı koyabilseydi. Ve keşke… onun bir hata olduğunu fark edebilseydi. Geç kalmıştı!Sahiplenilmeyi, tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu.Bu gülen gözlü adam onun tüm kalelerini yıkmıştı. Bazı hataların engellenemez olduğu aşk yolculuğunda, bir genç kızın en mükemmel hatasına yenilişinidestekleyeceğiniz bir FMArsal romanı daha!

...at Arsal. Genç kız için hayatı mükemmeldi ... İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) - Fatih Murat Arsal | kitapyurdu.com ... . Hatasızdı… Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti. Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi. En azından öyle sanıyordu… Ve keşke... onun bir hata olduğunu fark edebilseydi.Geç kalmıştı!Sahiplenilmeyi tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu.Bu 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan ... İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) - Fatih Murat Arsal | kitapyurdu.com ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. İki Mükemmel Hata (Karton Kapak). İki Mükemmel Hata yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İki Mükemmel Hata kitabına benzeyen kitapl...