Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) PDF EPUB


Fatih Murat Arsal

İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) - Fatih Murat Arsal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatih Murat Arsal
DOSYA BOYUTU 12,28
TARİH 2020-03-16
ISBN 6052064641
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Genç kız için hayatı mükemmeldi. Hatasızdı…Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti.Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi.En azından öyle sanıyordu… Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi!Yapmayı düşünmediği hataların sahibi gibiydi.Tehlikeli bir hayata, farklı bir dünyaya aitti.Kollarında, olmadığı biri gibi davranmak çok kolaydı.Keşke onunla hiç karşılaşmasaydı… Keşke dokunuşlarından etkilenmeseydi…Keşke imkânsız isteklerine karşı koyabilseydi. Ve keşke… onun bir hata olduğunu fark edebilseydi. Geç kalmıştı!Sahiplenilmeyi, tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu.Bu gülen gözlü adam onun tüm kalelerini yıkmıştı. Bazı hataların engellenemez olduğu aşk yolculuğunda, bir genç kızın en mükemmel hatasına yenilişinidestekleyeceğiniz bir FMArsal romanı daha!

...a. Fatih Murat Arsal kitaplarını okuduysanız İki Mükemmel Hata'yı zaten bir solukta okursunuz ... İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) - Fatih Murat Arsal | kitapyurdu.com ... . İki Mükemmel Hata e-kitaplarının DOCX formatında tutulması ve düzenlenmesi kolay ve kolaydır. Yayımcı İki Mükemmel Hata. Ephesus Yayınları. boyutlar. Dil. İki Mükemmel Hata. kapak. En beğendiğim FMArsal kapakları zaten iki renk aşk ve şimdi iki mükemmel hata oldu. Karton Cilt, 576 sayfa 31Ekim2016 tarihinde, Ephesus Yayınları tarafından yayınlandı. Kitap: İki Mükemmel Hata Yazar: Fatih Murat Arsal Seri: İkilem 2/2 Yayınevi: Ephesus Yayınla ... İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) - Fatih Murat Arsal | kitapyurdu.com ... . Kitap: İki Mükemmel Hata Yazar: Fatih Murat Arsal Seri: İkilem 2/2 Yayınevi: Ephesus Yayınları Basım: 1. Baskı/2016 Sayfa Sayısı: 576 Goodreads Puanı: 4,0. Arka Kapak. 93 Comments on İki Mükemmel Hata Pdf Kitap İndir. Seda 3 Mayıs 2019 at 23:49. İki mükemmel hata kitabını indiremiyorum banda yolar misiniz [email protected] İki Mükemmel Hata, , Sınavlara Hazırlık Test Kitapları, YKS-LGS-KPSS Soru Bankası, Deneme Sınavı, Çıkmış Sınav Soruları satış sitesi. ~~~*~~~. Olduğu gibi görünen, olduğu gibi davranan, insanın gözlerinin içine bakarak konuşan yakışıklı erkeklerden uzak duracaksın. Hele ki yakışıklılığının farkında değil ise, hiç yaklaşmayacaksın bile! sıralama şekli. alfabetik yeniden eskiye dolu dolu. mükemmel ara. boşver. yayın evi karton kapakla arşivcilere seslenmiştir. (bkz: kitaplık için kitap biriktirmek). Arkadaşlar kitap alırken bazı kitaplarda( özellikle popüler olanlarda ) hem karton kapak hem de ciltli kapak seçeceği oluyor. Elim ciltli kapağa gitse. İki Mükemmel Hata Yazar : Fatih Murat Arsal, Ephesus Yayınları %30 indirim Fiyat : 22,40 TL Kategori : Edebiyat,Roman, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme Cilt Durumu. : Karton Kapak. Boyut. : Normal Boy. Bu sayfada sizin için tüm bil...