Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) PDF EPUB


Marissa Meyer

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) - Marissa Meyer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Marissa Meyer
DOSYA BOYUTU 5,2
TARİH 2019-09-06
ISBN 6050966268
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Muhalifler üçlemesinin heyecanıikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Zaman daralıyor…Aşkları dünyayı kurtarabilir.Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Nova her adımda yol ayrımına biraz daha yaklaşıyor ve ikiye bölünen hayatı giderek karmaşıklaşıyor… O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi.Diğer tarafı ise Kâbus; Muhalifleri yok etmeye kararlı bir Anarşist. En çok ihtiyaç duyduğu anda onu yapayalnız bırakan, ailesinin ölümüne göz yuman sözde kahramanlardan alacağı intikamın hayallerini kuruyor. Ama o en çok da Nova… Birbirine zıt roller arasına sıkışmış; baş düşmanlarının oğluna, Adrian’a duyduğu hisler yüzünden ne yapacağını bilemeyen bir kahraman. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar’da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Gizli silahlar, suçlular, sırlar ve ikiye bölünmüş karakterler arasında, karşı konulmaz duygular filizleniyor.

...iyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor ... Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) - Marissa Meyer | kitapyurdu.com ... . İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli). 31.96 TL. O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ek ... Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) / Marissa Meyer / Dex... - GittiGidiyor ... . Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi. Muhalifler 2 Düşmanlar Muhalifler üçlemesinin heyecanı ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. 9786050965834. 704281. Muhalifler 2 Düşmanlar. Dex Kitap. : 2019-01. Kapak Türü. : Ciltli. 30.03 TL. O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi. %25. Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli). Marissa Meyer. Dex Yayınevi. 1. Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli). Müşteri Hizmetleri. Ebat:13,8 x 21....