Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süper Etkinlikler- Harfler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süper Etkinlikler- Harfler PDF EPUB


Süper Etkinlikler- Harfler -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 10,48
TARİH 2019-06-10
ISBN 6051884486
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Süper Etkinlikler-HARFLERYeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız “Süper Etkinlikler” kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. Çizerek, boyayarak ve eğlenceli etkinlikler yaparak çocuklarımız, hem öğrenip hem de eğlenecekler.Çocuklarımız, ilkokul için gereken temel becerilerin en önemlisi olan kalem kullanmayı en doğru şekilde öğrenecekler.Okulda ve evde keyifli vakitler geçirecek çocuklar, ilkokul için gerekli olan temel becerileri almış olacaklar.Çocuklarımız, bulmaca sayfaları, nokta birleştirme, sayıları tanıma, harfleri öğrenme, labirent, eşleştirme, renk-şekil kavramları gibi etkinlikleri keyifle yapacaklar.

... Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız *Süper Etkinlikler* kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller ... Süper Etkinlikler Harfler - Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri | bkmkitap.com ... . : Kollektif. Süper Etkinlikler Harfler Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri Beyaz Balina Yayınları | 9786051884486. Alfabemizdeki harfler ve özellikleri Harfler Etkinliği dosyası, 1. Sınıf Türkçe Etkinlik ve Çalışma Kağıtları bölümünde bulunmaktadır. Harfler Etkinliği Eğitimhane, Harfler Etkinliği indir. Süper Etkinlikler Harfler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulla ... Harfler Etkinliği - Egitimhane.Com ... . Harfler Etkinliği Eğitimhane, Harfler Etkinliği indir. Süper Etkinlikler Harfler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Süper Etkinlikler Harfler. Nebimden Gele...