Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dedemin Köstekli Saati e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dedemin Köstekli Saati PDF EPUB


Birgül Yangın Aslanoğlu

Dedemin Köstekli Saati - Birgül Yangın Aslanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Birgül Yangın Aslanoğlu
DOSYA BOYUTU 10,32
TARİH 2020-01-08
ISBN 6058013377
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Zaman en kıymetli hazinedir, değerini bilene;Kitap en büyük hazinedir, okuyup, ârif olana;Aile en büyük hazinedir, birlikte sımsıkı sarılana...” Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu’nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya’da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Tarihi ve kültürel değerlerimize yer veren bu romanla kâh gülüp kâh hüzünleneceğiniz, şifrelerle dolu maceralı bir yolculuğa çıkacaksınız.Birgül Yangın Aslanoğlu, kardeşi Göksel Yangın ile çocukluk anılarından yola çıkarak kurguladığı romanında, seksenlerde çocuk olmayı bizlere hatırlatıyor.Dedelerinin mirası köstekli saat, bakalım Sinem ve Barış’ı nasıl bir serüvene sürükleyecek?

...tmek için de değil. yanımda taşırdım ... Dedemin Köstekli Saati - Birgül Yangın Aslanoğlu ... . dedemin vefatından sonra... Dedemin Serkisof marka köstekli saati. Saatleri Ayarlama Enstitüsü'nü okuduğumdan bu yanadır ki, bende saatlere ve zaman olgusuna dair bir merak başladı. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. 20 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve ... Dedemin Köstekli Saati ... . 20 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu`nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya`da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. 19.25 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. 17 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Birgül Yangın Aslanoğlu. Kitap Tanıtımı. "Zaman en kıymetli hazinedir, değerini bilene; Kitap en büyük hazinedir, okuyup, arif olana; Aile en büyük hazinedir, birlikte sımsıkı sarılana. . . Gün akşam oldu. Akşam namazını da kılıp iftar ettikten sonra Allahtan bir rüzgâr çıkıp sisi dağıtınca henüz ikindi vakti olduğunu fark ettiler. Dedem köstekli saatini köyde unutmuştu. 20 TL. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin Anadolu'nun buram buram tarih kokan efsanevi şehri Amasya'da, dedelerinin gizemlerle dolu evindeki macera dolu günlerini anlatır. "Zaman en kıymetli hazinedir, değerini bilene; Kitap en büyük hazinedir, okuyup, arif olana; Aile en büyük hazinedir, birlikte sımsıkı sarılana..."Dedemin Köstekli Saati, Sinem ve Barış kardeşlerin... 17 TL. Dedemin Köstekli Saati-Kadran Medya Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....