Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı PDF EPUB


Burcu Karadaş

Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı - Burcu Karadaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Burcu Karadaş
DOSYA BOYUTU 12,87
TARİH 2020-01-20
ISBN 6257964074
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korkunç görünümlü insanlar, bir kulübede yaşanan dehşet dolu anlar, lanetli bir mağaradan başlarına düşen kayalar, sepetten çıkan yılan, kollarıyla nefessiz bırakan zehirli dev bir sarmaşık, kilitli camdan kafes ve daha birçok olay. Korkunuza yenik düşmediğiniz cesur anlarınız olur hayatta. Sevdiğiniz insanların aniden yok oluşu, etrafınızda dönen anlam veremediğiniz olaylar, çığlıklar, inatlaşmalar, heyecan verse de korktuğunuz o anlar… Hepsi size çıkmaz sandığınız o yere adım attırır.Mete, Ada ve Efe’nin birlikte çıktığı bu ürkütücü yolculuk, zor ve yorucu tercihlerle dolu. Birinin bu kadar karışık bir yol haritasında yönlerini bulması için onlara yardım etmesi gerek.Her gizemli olayın sonunda karşına çıkan seçeneklerden birini seçerek, istediğin macerayı yaşa! Sayfalarla arası geçişlerle kuralları sen belirle. Soluk soluğa okuyacağın bu macerada dikkatini ve aklını kullanırsan doğru çıkışı bulabilirsin. Bu kez daha heyecanlı anlar, beklemediğin sürprizlerle karşılaşacaksın.Sıkı tutun, gözlerini kapa.Korkmaya hazır ol!

...adaş. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey ... Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı | bkmkitap.com ... . Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Burcu Karadaş. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı - Burcu Karadaş hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı. 20,30 TL. ... Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı | bkmkitap.com ... .com'dan satın alın! Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı. 20,30 TL. TL Fiyat : ₺23,00. Sepet Fiyatı : Yediveren / korku kapanı - cesaret çıkmazı. Sayfayı Yazdır. Yorum Yaz. Yediveren / korku kapanı - cesaret çıkmazı. Korku Kapanı - Cesar...