Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sanatın Önemli Anları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sanatın Önemli Anları PDF EPUB


Lee Cheshire

Sanatın Önemli Anları - Lee Cheshire pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lee Cheshire
DOSYA BOYUTU 11,23
TARİH 2019-10-18
ISBN 6051923321
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap’tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak, tüm temel bilgileri öğrenmek isteyen okurlar için eşsiz bir dizi: “Sanatın Olmazsa Olmazları!” Anlaşılır, sade, birbirinden güzel eserlerle bezeli, uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Sanatın Önemli Anları, okurun sanat dünyasını rahatlıkla takip etmesini sağlıyor. İhtiyacınız olan tek şey merak. Mona Lisa ne zaman, nereden çalındı? Van Gogh’un hangi portresi rekor fiyata satıldı? Gümrük memurları hangi soyut sanat eserine el koydu? Kübizm teriminin kaynağı neydi? Kim, hangi sanatsal nedenle bir çakalla bir galeride kapalı kaldı? Hazır olun, sanat tarihini şekillendiren önemli olayları öğrenmek üzeresiniz!

...etinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Sanatın Önemli Anları ... Sanatın Önemli Anları ... . Hep Kitap. Stok Kodu. 9786051923321. 629821. Sanatın Önemli Anları. Hep Kitap. 46.75. En yeni Sanatın Önemli Anları kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Anlaşılır sade birbirinden güzel eserlerle bezeli uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Sanatın Önemli Anları okurun sanat dünyasını rahatlıkla takip etmesini sağlıyor. Lee Cheshire. Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgil ... Sanatın Önemli Anları - Hep Kitap - Pivada.com ... . Lee Cheshire. Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap'tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak... 44 TRY. Sanatın Önemli Anları, okurun sanat dünyasını r...