Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Umut Ekenler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Umut Ekenler PDF EPUB


Nur İçözü

Umut Ekenler - Nur İçözü pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nur İçözü
DOSYA BOYUTU 7,80
TARİH 2019-11-18
ISBN 9752125070
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum büyük bir kargaşanın eşiğinde, sahip olduğu her şeyi kaybetmek üzereydi. Düşman dört bir yanda, yıllarca komşu görünenler pusuda, asker yorgun, açlık kapıdaydı... Tüm bunlara dur demenin vakti gelmiş de geçiyordu. Anneler, babalar, gençler, çocuklar ve yaşlılar millî mücadelenin korkmaz bir neferi olarak vatanı korumak, düşmanları ülkeden kovmak ve özgür bir gelecek uğruna o büyük önderin, Mustafa Kemal'in peşinden gitmeye hazırlanıyordu. Nice Mustafalar, Osmanlar, Aliler, Kemaller, Gazi Dedeler, Hatice Kadınlar vardı bu mücadelenin kilometre taşlarında. Onlar umut ektiler, ışık oldular, can verdiler. Sokaklarda özgürce koşalım, rahatça uyuyalım, vatan toprağına bir tek düşman ayağı basmasın diye. Umut Ekenler, işte o destanı yazanların hikâyesidir.

...ktiler, ışık oldular, can verdiler. Sokaklarda özgürce koşalım, rahatça uyuyalım, vatan toprağına bir tek düşman ayağı basmasın diye ... Umuteker • Instagram Fotoğrafları ve Videoları ... . Nur İçözü. Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum büyük bir kargaşanın eşiğinde, sahip olduğu her şeyi kaybetmek üzereydi. 11.20 TL. Sokaklardaözgürce koşalım rahatça uyuyalım vatan toprağına bir tekdüşman ayağı basmasın diye. Umut Ekenler işte o destanı yazanların hikâyesidir. Nur İçözü. Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum ... Umut Ekenler | bkmkitap.com ... . Umut Ekenler işte o destanı yazanların hikâyesidir. Nur İçözü. Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum büyük bir kargaşanın eşiğinde, sahip olduğu her şeyi kaybetmek üzereydi....