Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar PDF EPUB


E. Murat Yığcı

Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar - E. Murat Yığcı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR E. Murat Yığcı
DOSYA BOYUTU 3,36
TARİH 2016-11-24
ISBN 6055169756
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önemli teorilerle bilim dünyasına katkıda bulundu. Bu kitap, onun gerçek yaşam öyküsünden yola çıkarak aklımızı en iyi biçimde kullanmamız için bize ilham veriyor. 9 kitaptan oluşan seri, çocuklara özenle hazırlanmış biyografiler aracılığıyla insanı insan yapan erdemleri anlatıyor. Serinin ilk 4 kitabı Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling, fiziğin dehası Albert Einstein, kız çocuklarının okuması için verdiği mücadele ile tanıdığımız Malala Yusufzay, dünyaya pek çok çizgi film karakteri armağan eden Walt Disney’in gerçek hayat öyküleri üzerinden çocukları hayal gücü, duyarlı olmak, akıllı olmak, kararlı olmak gibi konularda yüreklendiriyor. Her biri kendi alanlarında önemli başarılar elde etmiş kişilerin hayatları ve yaptıkları çocuklara ilham veriyor, onlara dünyaya neler katabileceklerini gösteriyor.

...Tarihte İz Bırakanlar-Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin Kağıt Kapak - 1 Ocak 2016 ... Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar ... . E.Murat Yığcı (Eser Sahibi). Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önemli teorilerle bilim dünyasına katkıda bulundu. Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin - Tarihte İz Bırakanlar. ₺8.40₺12.00. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını &cce... İdefix9786055169756. E. Murat Yığcı. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Alber ... Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin - Tarihte İz Bırakanlar Fiyatları... ... ... İdefix9786055169756. E. Murat Yığcı. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önemli teorilerle bilim dünyasına katkıda bulundu. Anasayfa / Online Satış / Caretta Çocuk / Tarihte İz Bırakanlar Serisi / Albert Einstein Gibi Akıllı Olabilirsin. hayal gücü, duyarlı olmak, akıllı olmak, kararlı olmak gibi konularda yüreklendiriyor. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önemli teorilerle bilim dünyasına katkıda bulundu. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önemli teorilerle bilim dünyasına katkıda Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin; Tarihte İz Bırakanlar. 10.56 TL. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önemli teorilerle bilim dünyasına katkıda bulundu. Serinin ilk 4 kitabı Harry Potter'ın yazarı J.K. Rowling, fiziğin dehası Albert Einstein, kız çocuklarının okuması için verdiği Florence Nightingale Gibi Yardımsever Olabilirsin; Tarihte İz Bırakanlar. Tarihin en büyük fizikçisi kabul edilen Albert Einstein zekâsını çok çalışmakla birleştirerek birbirinden önem...