Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İsimsiz Metinler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İsimsiz Metinler PDF EPUB


Onur Maden

İsimsiz Metinler - Onur Maden pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Onur Maden
DOSYA BOYUTU 8,52
TARİH 2018-04-16
ISBN 6058173620
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? Hangi element getirdi gönlümüze merhameti? Güvenmek hissi vücudun neresinde bulunmakta? En sertinden tokat gerek yüzüme. Şuursuzca anlatmaktan vazgeçmeliyim bu düzeni. Yahut sarıl fikirlerime. Düzeltelim pürüzleri. Hiç gelmeyeceksen bile örtme kapıyı. Biri önünden geçerse görsün halimi ve fısıldasın sana. Geleceksen haber verme ve geldiğindetekrar açılmayacakmış gibi kilitle kapımı. Gerçekten özlettin kendini. Rüyalar olmasa yitireceğim aklımı. Fazla basit kafiyeler. Hiçbir kurala uymuyor alıntılar. Çoğunluk bildiren devrik cümleler birikti avuçlarımda.Uykuyu sevdiren rüyalarım çoğunlukla senli.Bu ne denli bir sevgi? Elinde var mı ölçüsü?

...nden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi ... Twitter | Isimsizgolge ... . Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? 12.09 TL. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? 7 €. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin ... İsimsiz Metinler - Onur Maden ... . Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? 13 TL. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? Alış-Veriş Listeme Ekle. İsimsiz Metinler. İsimsiz Metinler. Yayınevi / Marka: Sıfır Yayınları. Barkod: 9786058173620. İsimsiz Metinler. Ürün Adı Hatalı. 10.80 TL. İsimsiz Metinlerİsimsiz Metinler - İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. 7.72 TL. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? 9.10 TL. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. Maddenin hangi halinden öğrendik ahlâkı? İsimsiz Metinler. İnsanlığı çığlığından tanıyor, korkusundan bilip zaafından yakalıyoruz, sevgisinden değil. Ne anlaşılmaz bir konu ve ne anlaşılmaz bir başlık bizimkisi. isimsiz metinler - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim İsimsiz Metinler. Onur Maden. Sıfır Yayınları....