Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim PDF EPUB


Dr. Mediha Ürkmez

Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim - Dr. Mediha Ürkmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Mediha Ürkmez
DOSYA BOYUTU 5,23
TARİH 2020-03-23
ISBN 6057580634
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen; hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat verilen; baskı,yıldırma, şiddet ve korkunun kullanılmadığı olumlu disiplin yollarının çocuk üzerindeki etkisi ömür boyu sürer. Bu kitapta; çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert, mesafeli, acımasız ebeveyn yaklaşımının sakıncaları konuşularak, yerine aslında disiplin uygulayanların da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle, hoşgörü ve merhametle çocukları eğitme yolları anlatılmıştır. Olaya ve yaşa uygun yol seçilip inanılarak itina ile tatbik edildiğinde sonuçların ne kadar memnuniyet verici olduğunu görecek ve şaşıracaksınız.

... Okulunda Sevgiyle Eğitim Mediha Ürkmez ... Türkiye Diyanet Vakfı E-Yayınevi ... . Mediha Ürkmez tarafından kaleme alınan bu eser "Sevgiyle eğitim" mottosunu benimsemiştir. Dr. Mediha Ürkmez. Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen; hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat verilen; baskı,yıldırma... Sign in. EĞİTİM. Kimi anne-babalar, çocuklarına karşı sevgi sözcükleri kullanmakta cömert davranmazlar. Ana-Baba Okulu. Bu kitapta; çocuk yeti ... Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim ... . Ana-Baba Okulu. Bu kitapta; çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert mesafeli acımasız ebeveyn yaklaşımının sakıncaları konuşularak yerine aslında disiplin uygulayanların da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle... ...etkisi ömür boyu sürer.Bu kitapta;çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert...