Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam PDF EPUB


Lavinya Öz.

Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam - Lavinya Öz. pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lavinya Öz.
DOSYA BOYUTU 10,40
TARİH 2020-04-30
ISBN 6058029644
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım. Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. Çayını, kahveni kap da gel sevgili okur. Keyifli okumalar dilerim.” (Lavinya Öz) Ayarsız, Porsuk Kültür, Tmolos, Deliler Teknesi, Ve isimli edebiyat dergilerinde yayınlanmış olan hikâyeleri derlenip yanına yenilerinin de eklendiği kitapta, yazarın 7’den 70’e hitap eden mizah anlayışı ile tanışıyoruz.1996’dan beri önce mizah dergilerine yazarak başlamıştır yazı hayatına Lavinya Öz. Yazarın çocuklar ve gençler için yazılmış olan pek çok tiyatro oyunu da bulunmaktadır.“Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam” yazarın üçüncü kitabı olup şu an Porsuk Kültür ve Neyzen edebiyat dergilerinde yeni hikâyeleri yayınlanmaya devam etmektedir.

...Öz. "Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım ... Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam - Lavinya Öz. | kitapyurdu.com ... . Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam Lavinya Öz İki Nokta Kitabevi 9786058029644 Lavinya Öz. YAZAMAYAN ADAM: Kitaba ismini verdiğim bu oyun 2017'de Almanya'da sahnelenen, Orkun Bilen'in oynadığı ve Kemal Demir"in yönettiği tek 10 May at 10:16 ·. Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam/ syf. Lavinya Öz. "Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ... İstediği Çorbayı Bulamayan Adamın İsyanı - Ekşi Sözlük ... . Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam/ syf. Lavinya Öz. "Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım. Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. adam haklı. madem çorba yazıyorsun oraya, bütün çeşitl...