Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İntihar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İntihar PDF EPUB


Emile Durkheim

İntihar - Emile Durkheim pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Emile Durkheim
DOSYA BOYUTU 9,16
TARİH 2020-01-20
ISBN 6052496282
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"İntihar" sözcüğü sohbetlerde sürekli olarak yinelendiği için bu sözcüğün anlamının herkes tarafından bilinildiği ve tanımını yapmanın gereksiz olduğu düşünülebilir. Fakat gündelik dilde kullanılan kavramlar genellikle birden fazla anlama gelebilir ve bu sözcükleri bilindik anlamı dışında kullanan bilim insanları her daim yanlış anlaşılma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar.Bu sözcüklerin belirsiz anlamları sadece argümanın gereklerine göre durumdan duruma farklılık göstermez, aynı zamanda içinde bulundukları sınıflandırma da analitik değildir. Fakat bunlar sadece halkın karışık söylemlerini tercüme eder ve olguların farklı tür kategorilerini aynı başlık altında belirsiz bir şekilde birleştirir veya benzer gerçeklikler farklı olarak adlandırılır.Eğer gündelik dili baz alırsak ayrıt edilmesi gerekeni birleştirerek veya birleştirilmesi gerekeni ayırt ederek nesnelerin gerçek bağını riske atabiliriz ve bundan dolayı onların doğası hakkında yanılabiliriz. Sadece karşılaştırma yöntemi daha mantıklı bir açıklamaya ulaşmamızı sağlayacaktır.

...ilerine göre sadece 2014,2015 ve 2016 yıllarında intihar eden kişi sayısı 9 bin 479 ... İntihar Etmek İstiyorum - İntiharı Düşünen İnsan... - Bilgilerinize ... . Herhangi bir yerde intihar etmek üzere olan birisini görmüşseniz, kesinlikle onu yalnız bırakmayın. gözlerinizi kapattıgınız anda tüm yasamınızı 1sn içinde tekrar yasıyosunnz..ama sevdikleriniz aklınıza gelipte onları birdaha gürememe duygusu insanı mahvediyo..hiç kimse ve hiç birsey için intihar... İntihara Sürükleyen Sebepler. İntihara yatkınlığınız varsa bu içeriğimize ... İnsanları İntihara Sürükleyen 5 Neden! ... ... İntihara Sürükleyen Sebepler. İntihara yatkınlığınız varsa bu içeriğimize mutlaka göz atmalısınız. Tüm intihar girişiminde bulunan insanların en az yüzde 80'i klinik olarak depresyon içerisindedirler. ABD'nin Ulusal Zihin Sağlığı Enstitüsü'nün verilerine göre 1999 ila 2016 yılları arasında intihar eden kişiler...