Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kıvrak Zeka e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kıvrak Zeka PDF EPUB


Takıyyüddin En-Nebhani

Kıvrak Zeka - Takıyyüddin En-Nebhani pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Takıyyüddin En-Nebhani
DOSYA BOYUTU 10,23
TARİH 2020-02-28
ISBN 6056825552
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zekâ, çabucak sezme ve çabucak bağlantı kurma yetisidir . Bunun dışında yapılan diğer tanımlar , gereksiz ayrıntılara girmektir.Akıl, duyular aracılığıyla dış dünyayı beyne taşımak ve beynin sahip olduğu ön bilgiler yardımıyla da nakledilen vakıaları (dış dünyayı) yorumlamaktır . Aklın bu tanımı, zekânın da tanımını açıklamaktadır . Algının süratli olması, dış dünyanın beyne taşınmasının süratli olması demektir . Beyindeki ön bilgiler ise beyinle dış dünya arasındaki bağlantıyı kurma vazifesi görmektedir . O hâlde zekâ “Süratli algılama, süratli bağlantı kurma yetisidir . ” dersek yanlış söylemiş olmayız. Zekâ, akıl veya düşünmenin bir türüdür . Akıl ve düşünme için geçerli olan her şey , zekâ için de geçerlidir . Elinizdeki bu kitap, insanın hayattakarşılaştığı olaylar hakkında süratli bir şekilde düşünüp yine süratli bir şekilde nasıl doğru karar verebileceğini anlatmaktadır.Zira hızlı düşünme ve beraberinde kıvrak zekâya sahip olma, her insan için paha biçilemez mücevherlerden daha kıymetli bir servettir.

...rak Zeka. Fiyat. : 46,00 TL. sonraki. kıvrak zeka ... Kıvrak Zeka Oyunu Oyna ... . ara. paylaş. Kıvrak Zeka Scout için topluluk yapımı bir aksesuardır. Scout'un kıyafetinin kenarlarından, kol paçalarından, yakasından çıkan beyaz bir gömlektir. RADİKAL - Akıl, doğduğumuz andan itibaren durmaksızın gelişir, esner, dünyamızı değiştirir. Öğrendiğimiz bilgiyi öncekilerle yoğurur, anlamlı bir hale getirir ve bize yeni ufukların kapısını aralar. Kıvrak Zeka. Fıkra 26/10/2011 Yorumlar (3). Bu ... Kıvrak Zeka Oyunu | Forum ... . Kıvrak Zeka. Fıkra 26/10/2011 Yorumlar (3). Burada zekâyla kıvrak zekâ arasında tam bir bağ olduğu ortaya çıkar. Ancak kıvrak zekâ için, kıvrak zekâ ekseninde seyretmemiz gerekir. Daha kıvrak bir zekaya sahip olmak mümkün. Şimdi size sıralayacağımız ipuçlarıyla her gün zihninizi geliştirebilecek, daha kıvarak bir zekaya sahip olarak hayatınızı kolaylaştırabileceksiniz....