Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil Geceleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil Geceleri PDF EPUB


Ali Kara

Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil Geceleri - Ali Kara pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Kara
DOSYA BOYUTU 8,90
TARİH 2013-06-24
ISBN 6055309558
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mübarek gün ve geceler, insanların affedilmesi için verilmiş, birer fırsat geceleridir. Bu geceler, kıymetini bilerek ihya eden insanlar için, tükenmez hazineler gibidirler. O hazinenin geçer akçesi Kur’an, meyvesi de yapılması gereken ibadetlerdir. Bundan dolayı o geceleri, ibadetle süslemek gerekir. Mübarek geceleri, mazeretsiz olarak ihya edemeyen müminler, o gece, Cenab-ı Hak tarafından, manevi hazineden dağıtılan ikramı kaybetmiş olurlar.Mübarek geceler, insanın gönlünü açar. Mahşeri hatırlatır. Maneviyatı yükseltir, kalbi ilâhi duygularla doldurur. Allah’a olan dostluğu pekiştirir, ümitsizlikten kurtarır. Yüce Allah(c.c)’a karşı kulluk görevi yapmanın rahatlığını yaşatır. Bu kitap, sizlere, mübarek günler ve kandil geceleri hakkında, ayet ve hadislere dayalı, içinde hurafe bulunmayan, özet bilgiler sunmaktadır.

... insanlar için, tükenmez hazineler gibidirler ... Üç Aylar ve Mübarek Geceler/Kandiller « EVVAB İNSAN ... . Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil Geceleri - Ali Kara. Ensar Neşriyat. Ürün Kodu : 9786055309558. Bu kitap, sizlere, mübarek günler ve kandil geceleri hakkında, ayet ve hadislere dayalı, içinde hurafe bulunmayan, özet bilgiler sunmaktadır. D&R Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil Geceleri. 20.00₺ 15.00₺. : Ali Kara. Ayet ve Hadisl ... Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil... ... . 20.00₺ 15.00₺. : Ali Kara. Ayet ve Hadisler Işığında Üç Aylar Mübarek Günler ve Kandil Geceleri Ensar Neşriyat | 9786055309558. Yüce Allah(c.c)'a karşı kulluk görevi yapmanın rahatlığını yaşatır. Bu kitap sizlere mübarek günler ve kandil geceleri hakkında ayet ve hadislere dayalı içinde hurafe bulunmayan özet bilgiler sunmaktadır. 15 TL. Bu kitap, sizlere, mübarek günler ve kandil geceleri hakkında, ayet ve hadislere dayalı, içinde hurafe bulunmayan, özet bilgiler sunmaktadır. 11.05 TL. Bu kitap, sizlere, mübarek günler ve kandil geceleri hakkında, ayet ve hadislere dayalı, içinde hurafe bulunmayan, özet bilgiler sunmaktadır. Mübarek geceler, insanın gönlünü açar. Mahşeri hatırlatır. Bu kitap, sizlere, mübarek günler ve kandil geceleri hakkında, ayet ve hadislere dayalı, içinde hurafe bulunmayan, özet bilgiler... Ali Kara. Mübarek gün ve geceler, insanların affedilmesi için verilmiş, birer fırsat geceleridir. Bu geceler, kıymetini bilerek ihya eden insanlar için, tükenmez hazineler gibidirler. Bu kitap, sizlere, mübarek günler ve kandil geceleri hakkında, ayet ve hadislere dayalı, içinde hurafe bulunmayan, özet bilgiler sunmakta...