Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Boş Salıncak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Boş Salıncak PDF EPUB


Özgül Yaşar

Boş Salıncak - Özgül Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgül Yaşar
DOSYA BOYUTU 7,63
TARİH 2020-03-26
ISBN 6257084130
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Evi taze dem kokusu sardı. Demlediği çaydan bir bardak aldı, bahçeye çıktı. Sonbaharın serin esintisine aldırış etmeden, tomurcuk veren gülleri ile bir süre konuştu. İstanbul’da gördüğü üzgün genç kadından bahsetti güllerine. En sadık dostlarıydı güller, hiç gitmiyorlardı. Gazel oluyorlardı zaman zaman. Yaşlanıyor, ölüyor, sonra yeniden doğuyorlardı; ama gitmiyorlardı. Begonvilleri de gitmiyordu. Ah Nazlıcan, dedi kırmızı kadife güllere bakarken. Yeni açan bir tomurcuğa daldı gözleri. İlk defa kırmızı kadife gülüne isimle hitap etmişti. Sağır bir sessizlik bütün sokağa yayıldı. Isırgan otlarının sardığı boşluğa daldı gözleri. Ölümü hatırlatıyordu ısırgan otları."

...klar neden boş? Bebekler nerede ? Sesi kısılmış o parkta bir boş salıncak Geri istiyorum sallandığım gökyüzünü Salla Ellerinle gök arasında gidip geleyim Düştüm dizlerim acıyor Büyütme beni ... Salıncaklar Neden Boş? - YouTube ... . Yüreğim sende kalacak Boş salıncak. Şair Mehmet Raşit Er isimli şaire ait Boş Salıncak adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Boş oturak senden kalan. Ellerim üşür gibi. Saçların çok uzakta. 04 Mayıs 2018 - Cuma 08:46. BOŞ SALINCAK. Kucağımda beyaz bir örtüye sıkıca sarılmış aç bir yavrum, önümde yemek bekleyen boş tencerelerim, yakılmaya hazırlanacak bir s ... Boş Salıncak Şiiri - Mehmet Raşit Er ... . Saçların çok uzakta. 04 Mayıs 2018 - Cuma 08:46. BOŞ SALINCAK. Kucağımda beyaz bir örtüye sıkıca sarılmış aç bir yavrum, önümde yemek bekleyen boş tencerelerim, yakılmaya hazırlanacak bir sobam var benim. Boş Salıncak Boş salıncak senden kalan. Boş oturak senden kalan. Ellerim üşür gibi. Saçların çok uzakta....