Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Boş Salıncak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Boş Salıncak PDF EPUB


Özgül Yaşar

Boş Salıncak - Özgül Yaşar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgül Yaşar
DOSYA BOYUTU 4,14
TARİH 2020-03-26
ISBN 6257084130
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Evi taze dem kokusu sardı. Demlediği çaydan bir bardak aldı, bahçeye çıktı. Sonbaharın serin esintisine aldırış etmeden, tomurcuk veren gülleri ile bir süre konuştu. İstanbul’da gördüğü üzgün genç kadından bahsetti güllerine. En sadık dostlarıydı güller, hiç gitmiyorlardı. Gazel oluyorlardı zaman zaman. Yaşlanıyor, ölüyor, sonra yeniden doğuyorlardı; ama gitmiyorlardı. Begonvilleri de gitmiyordu. Ah Nazlıcan, dedi kırmızı kadife güllere bakarken. Yeni açan bir tomurcuğa daldı gözleri. İlk defa kırmızı kadife gülüne isimle hitap etmişti. Sağır bir sessizlik bütün sokağa yayıldı. Isırgan otlarının sardığı boşluğa daldı gözleri. Ölümü hatırlatıyordu ısırgan otları."

...Kişilik Yatarlı Salıncak 107x189x207cm ... Salıncaklar Neden Boş? - YouTube ... . Belde. %21. 31 Ocak 2013 Perşembe. salonun ortasında salıncak. sergun. ankara mimarım; hem mesleğimi yapıyor, hem de boş durmayı sevmeyen ellerimi eğlendiriyorum.. Boş salıncak. Gönderen Şerife Etiketler: hayata dair. dünyada hiç bir çocuk acı çekmesin hiç bir salıncak boş kalmasın..... Boş bir salıncak.. İşte benim çocukluğum. Sessizliği yaran gıcırtılarla rüzgarın uğultusu. Yalnızlık ta o yıllarda tutku haline ... Boş Salıncak Şiiri - Mehmet Raşit Er ... . Yalnızlık ta o yıllarda tutku haline gelmişti bende. Başka çocuklarla paylaşamıyordum kocaman parkı....