Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuklar için Atlas e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuklar için Atlas PDF EPUB


Kollektif

Çocuklar için Atlas - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 7,83
TARİH 2019-10-24
ISBN 6059497978
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu atlas, rengârenk resimleri ve Dünya’nın pek çok yerine ait haritalarıyla çocuklara hem yaşadıkları yeri hem de diğer ülkelerin yerlerini öğretecektir.Kitapta,Dünya’mızhakkında öğrenmeye yeni başlayanlar için kolayca anlaşılabilecek bilgiler bulunmaktadır.Çocukların ilgisini çekecek şekilde her sayfada özel bilgilere ve resimlere yer verilmiştir.Öğrenmenin en güzel ve etkili yolu olan merak duygusunu harekete geçirecek şekilde tasarlanmış bu kitap ile keyifli bir zaman geçirmenizi diliyoruz.

...simlerle dolu bu atlas dünya ülkelerini ve yedi kıtayı öğrenme yolunda ilk adım oluşturuyor ... Çocuklar İçin Resimli Atlas - Anita Ganeri Fiyatı ... . Anita Ganeri. Göz kamaştırıcı resimlerle dolu bu atlas dünya ülkelerini ve yedi kıtayı öğrenme yolunda ilk adım oluşturuyor. Aralara serpiştirilmiş ve ülkelerin farklı özelliklerini öne çıkaran resimlere... Uzun zamandır Masal´a güzel bir Atlas arıyordum, bu ara farklı ülkelere çok meraklı. En sonunda İşBankası Kültür Yayınlarının "Çocuklar İçin Resimli Atlas" ında karar kı ... Çocuklar İçin Resimli Atlas, Anita Ganeri » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . En sonunda İşBankası Kültür Yayınlarının "Çocuklar İçin Resimli Atlas" ında karar kıldım. Stokta Yok. Çocuklar İçin Resimli Atlas. Yeni. 0 - Yorum Ekle. Göz kamaştırıcı resimlerle dolu bu atlas ...