Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İlk Şeytan Avcısı Kabil e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İlk Şeytan Avcısı Kabil PDF EPUB


Şenol Ceviz

İlk Şeytan Avcısı Kabil - Şenol Ceviz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şenol Ceviz
DOSYA BOYUTU 10,1
TARİH 2019-04-19
ISBN 6058071414
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil’i öldürür. Ardından ise derin bir pişmanlık duyar. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel’in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. Onu öldürebilecek tek şey; Adem’in dünyaya indirilirken kendisini Azazel’den koruması için verilen bir hançerdir. Hançer, Azazel ve ilk cinlerin yaratıldığı dumansız ateşte dövülmüştür. Azazel’i aramaya koyulan Kabil, Saye isminde bir cinin karşısına çıkması ile rotasını değiştirip onun direktifleri doğrultusunda ilerlemeye başlar. Saye, ona bildiği her şeyi öğretecek ve onu Azazel ile savaşması için eğitecektir. Azazel ise bir insanın yeryüzünde karşı karşıya gelebileceği en ölümcül varlıktır. Bu savaşı yalnızca daha güçlü ve daha zeki olan kazanacaktır. Yaratılıştan günümüze kadar uzanan bu mücadelenin içinde sen de yer almaya var mısın?

...binin Azazel İblis olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil ... İlk Şeytan Avcısı Kabil | bkmkitap.com ... . İlk Şeytan Avcısı Kabil. Şenol Ceviz. Giz Kitap. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. Bir İlk Şeytan Avcısı Kabil kitabı indirmek ister misin? Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. 19.50 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) ... İlk Şeytan Avcısı - Kabil-Bir Yalçın Altın Seslendirmesi - YouTube ... . 19.50 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür....